Polisomnograf Compumedics Siesta 802

Kod produktu: C_Siesta_802

Producent:

Compumedics

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Compumedics Siesta 802 to polisomnograf wszechstronny - przeznaczony jest zarówno do diagnostyki PSG, jak i EEG. Może być wykorzystywany zarówno w warunkach szpitalnych, jak i ambulatoryjnych. Można go skonfigurować szybko w domu pacjenta za pomocą laptopem, ale może też służyć jako element wielostanowiskowej pracowni diagnostyki snu bądź elektroencefalografii. Co więcej – aparat może być zdalnie obsługiwany za pośrednictwem WiFi.
Opis


Urządzenie wszechstronne i bezprzewodowe 

System Compumedics Siesta 802 jest wielofunkcyjnym, zarówno klinicznym, jak i ambulatoryjnym urządzeniem rejestrującym. Umożliwia zapis, monitorowanie, przechowywanie i przesyłanie do 32 danych fizjologicznych - dot. aktywności mózgu, serca i mięśni. Dodatkowo posiada Oksymetr do pomiaru tętna i nasycenia tlenem, a także do 32 zewnętrznych wejść sygnału DC, do zapisu danych wyjściowych innych urządzeń, takich jak mierniki pH. Dane mogą być gromadzone w wygodny sposób - na karcie pamięci Compact Flash lub w komputerze za pośrednictwem bezprzewodowej transmisji siecią WLAN, lub też symultanicznie na obydwa sposoby.

Siesta jest pierwszym produktem w rodzinie bezprzewodowych urządzeń firmy Compumedics. Został opracowany w celu zapewnienia większej elastyczności lekarzom i większego komfortu pacjentom. Bezprzewodowa transmisja danych opiera sie o punkt dostępu WLAN 802.11. Dzięki temu urządzenie umożliwia zdalne monitorowanie i nagrywanie wszystkich kanałów, a także jego obsługę. Ta bezprzewodowa zdolność daje lekarzom możliwość kontrolowania danych fizjologicznych Pacjenta - gdy Pacjenci leżą w łóżkach - umożliwiając im przechwytywanie krytycznych zdarzeń klinicznych. Pozwala to szpitalom wykorzystać prawie każde łóżko jako wirtualną klinikę snu.


Kompaktowe rozmiary, duże możliwości

Aparat jest lekki i małych rozmiarów, w połączeniu z bezprzewodową technologią pozwala na wszechstronne zastosowanie, bez ograniczeń, które niesie za sobą wykorzystanie tradycyjnych technologii przewodowych. Siesta 802 może też być dzięki temu zamocowana na czas badania bezpośrednio na ciele Pacjenta.

Compumedics stworzył potężne narzędzie do analizy i interpretacji badania - oprogramowanie ProFusion PSG pozwalające wykonać wszechstronne obliczenia parametrów snu, a ProFusion EEG, które wskazuje problemy neurologiczne, wykrywając nieprawidłowości w elektroencefalografii.System zapewnia:

  • 32 kanały wzmacniacza – mogące rejestrować różne sygnały fizjologiczne
  • Realna 16-bitowa rozdzielczość
  • Do 512 Hz częstotliwości próbkowania
  • 2 porty dla modułów akcesoriów dodatkowych – m.in. pulsoksymetru, przetworników ciśnieniowych, przycisku zdarzenia oraz.... interfejsu dla kolejnych 32 dodatkowych sygnałów
  • 3 tryby zasilania do wyboru – sieciowe 230 V z użyciem zasilacza lub baterie AA, lub akumulatory NiMH, które ładuje się wspomnianym zasilaczemSpecyfikacja

Wymiary140 x 76 x 38mm
Waga300 g (z bateriami)
ZasilanieZasilacz sieciowy 230 V
Baterie AA (alkaliczne)
Baterie-akumulatory NiMH (ładowane zasilaczem sieciowym)
Łącznośćbezprzewodowa WLAN, 802.11
Do pobrania

Compumedics Siesta 802 - Broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej