Kamera endoskopowa Full HD ANTARES Vimex

Kod produktu: CV-3200

Producent:

Vimex

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Kamera endoskopowa Full HD ANTARES o wysokiej czułości przetwornika CMOS gwarantująca doskonałą jakość obrazu. Posiada wbudowaną nagrywarkę, która umożliwia rejestrację obrazu i wideo. Jej ergonomiczna główka zdecydowanie poprawia komfort przeprowadzania zabiegów operacyjnych. Urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane przez polskich inżynierów biomedycznych z gliwickiej firmy Vimex.
Opis

Jakość obrazu

Przetwornik CMOS o wysokiej czułości, rozdzielczość Full HD oraz zaawansowana, automatyczna korekcja obrazu z opcją High Sensitivity sprawiają, że kamera endoskopowa Antares firmy Vimex z powodzeniem zestawia się wśród najlepszych urządzeń w kategorii endoskopii sztywnej. Obraz charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem barw, mocnym nasyceniem kolorów i bardzo dużą ostrością, dzięki czemu struktura tkanek ciała jest precyzyjnie widoczna dla operatora. Dostarcza mu to podstawowych i niezbędnych informacji, bez których wykonanie zabiegów i operacji nie byłoby możliwe.

Funkcjonalność i ergonomia pracy

Szereg funkcjonalności zawartych w tak niewielkim urządzeniu znacząco wpływa na jego wszechstronność. Kamera Antares wyposażona jest w funkcję "zamrożenia obrazu" oraz "lustrzanego odbicia". Urządzenie posiada zainstalowane predefiniowane ustawienia dla różnych typów zabiegów, co ułatwia i przyspiesza czas trwania przygotowania do procedury. Parametry i funkcje mogą być zdefiniowane dla 10 profili użytkowników. Sterowanie rejestracją obrazu dostępne jest z poziomu konsoli i główki kamery, na które wbudowane przyciski są dowolnie programowalne.

Główne przeznaczenie urządzenia

  • Artroskopia
  • Laparoskopia
  • Sinuskopia
  • Histeroskopia
  • Urologia
Do pobrania

Kamera endoskopowa Full HD
ANTARES Vimex - Broszura

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej