Ergospirometr Medisoft Ergocard

Kod produktu: ERC-00-01

Producent:

Medisoft

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
ErgoCard - produkcji firmy Medisoft - to doskonałe narzędzie do analizy fizjologicznej układu oddechowego, oparte na wieloletnim i niekwestionowanym doświadczeniu inżynierów belgijskich w zakresie analizy gazów. Aparat spełniający wszelkie wytyczne oraz kryteria ATS i ERS. Łatwy w obsłudze, niedrogi w eksploatacji.
Opis

Zaawansowana diagnostyka oddechowo-kardiologiczna

Ergocard jest doskonałym narzędziem do szeroko rozumianej diagnostyki pulmonologiczno-kardiologicznej. System, dysponując bardzo szybkimi analizatorami, w standardzie pracuje w oparciu o analizę typu "oddech-po-oddechu" (Breath-by-breath), ale można go również rozbudować o inne metody prowadzenia badań, np. kalorymetrię pośrednią (Indirect Calorymetry) czy analizę frakcji wyrzutowej serca (Cardiac Output).

System Ergocard może być zarówno samodzielnym, niezależnym aparatem, ale można go również zintegrować z innymi urządzeniami, aby dookonać systemowej analizy Pacjenta, któremu wykonano, np. badanie bodypletyzmograficzne w aparacie BodyBox 5500.

Aparat dysponuje szerokim wachlarzem możliwości - można m.in. rozbudować go w sumie o 8 opcji! Opcja późniejszego rozszerzenia specyfikacji sprawia, że urządzenie jest w pełni elastyczne, z możliwością rozbudowy w odpowiedzi na dokładne zapotrzebowanie i oczekiwania użytkownika. Ergocard potwierdził już klinicznie swą użyteczność oraz funkcjonalność, pracując z powodzeniem w ośrodkach w różnych częściach świata.


Oprogramowanie Medisoft ExpAir

Zaawansowane informatycznie, a zarazem bardzo proste w obsłudze oprogramowanie ExpAir - za pomocą którego urządzenie Ergocard jest obsługiwane - pozwala na monitorowanie i wizualizację przebiegu oraz analizę wszelkich użytecznych parametrów, związanych z wentylacją oraz przemianami gazowymi podczas badania. Ponadto na drugim monitorze następuje prezentacja oraz analiza 12-kanałowego EKG. Oprogramowanie wyposażone jest w szeroki wybór wstępnie zdefiniowanych protokołów oraz raportów. Co ważne – można je wszystkie w sposób dowolny konfigurować i zapisywać w dostosowanych szablonach. ExpAir zawiera również szereg narzędzi służących do analizy badania – zarówno pod kątem rehabilitacyjnym, jak również medycyny sportowej. Wszystkie urządzenia Medisoft pracują z oprogramowaniem ExpAir, będącym inżynieryjnie dopracowaną aplikacją.


Specyfikacja

Dane techniczne:

Wymiary jednostki13,7 x 40 x 34 cm
Wymiary wózkaPozycja stojąca: 140 x 73 x 55 cm
Pozycja siedząca: 120 x 73 x 55 cm
Waga jednostki+/- 8 kg
Waga wózka+/- 35 kg
Czas rozgrzewania się urządzeniaok. 20 min
Zasilanie230 V / 50 Hz lub 115 V / 60 Hz
Certyfikat CECE 0029
Norma bezpieczeństwaZgodność z normą bezpieczeństwa elektrycznego IEC60601-1 dla urządzeń medycznych
Do pobrania

Medisoft Ergocard - Broszura
Medisoft Ergocard
model Clinical - Konfigurator

Medisoft Ergocard
opcja Bieżnia - Konfigurator

Medisoft Ergocard
opcja Rower - Konfigurator

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty w tej specjalizacji

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej