Aparat RTG z ramieniem C - SPINEL 12HD

Kod produktu: SPINEL 12HD

Producent:

Gemss

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
GEMSS SPINEL 12 HD jest to aparat najwyższej klasy typu high-end. Dedykowany do najbardziej zaawansowanych zabiegów, wyposażony w technologię Flat Panel Detector. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu otrzymujemy szerszy zakres ekspozycji oraz pozbawione zniekształceń, większe obrazy o najwyższej dostępnej dla ramion C jakości. Są to urządzenia najbardziej wydajne spośród wszystkich urządzeń typu RTG z ramieniem C.
Opis

Doskonała jakość i duże pole obrazowania

Obrazowanie modelu SPINEL 12HD oparte jest o zaawansowaną technologię płaskiego detektora - Flat Panel Detector - o bardzo dużej rozdzielczości (1440 x 1560 px) oraz dużej głębi obrazu (16 bit).
Zastosowana technologia pozwala na osiągnięcie największych w kategorii urządzeń z ramieniem typu C obrazów - o bardzo dużym polu obrazowania przy jednym zdjęciu.

Przekątna detektora
15,3"Wysoka moc wyjściowa generatora wysokiego napięcia

Technologia generatora wysokiego napięcia 40 kHz z przetwornikiem wytwarza radiację o wysokiej częstotliwości i dokonuje lepszego odtwarzania obrazu, przy zachowaniu jego wysokiej jakości.


Moc generatora
12 kW
Generator wysokonapięciowy40 kHz
Pojemność cieplna anody
300 kHU
Pojemność cieplna kołpaka1600 kHU

Ponadprzeciętne parametry geometryczne ramienia C

Bardzo duża średnica ramienia C pozwala na bezpieczne ułożenie pacjentów o większych gabarytach i skuteczne zapobieganie kolizji.

Głębokość ramienia68 cm
Odległość lampa RTG - wzmacniacz obrazu (wolna przestrzeń)
91 cm
Bardzo duża odległość SID111 cm
Zakres ruchu orbitalnego
165°Ruchomy, dotykowy panel LCD

Dotykowy panel ma możliwość dowolnego pozycjonowania. W zależności od potrzeb ekran dzięki możliwości rotacji może być ustawiony w dowolnej i dogodnej dla użytkownika pozycji (obrót o 270°). Interfejs użytkownika jest intuicyjny i przyjazny dla operatora.

Wielofunkcyjny przełącznik nożny

Oprócz standardowej funkcjonalności zapisu lub wykonania zdjęcia istnieje możliwość przypisania danego trybu pod odpowiedni przełącznik.

Funkcja DSA

System SPINEL 12HD wyposażony jest w funkcję DSA (Digital Subtration Angiography - cyfrowa angiografia subtrakcyjna) oraz Roadmap, dzięki czemu urządzenie idealnie sprawdza się w badaniach naczyniowych oraz kardiologicznych. Rozwiązanie to umożliwia ocenę układu naczyniowego eliminując tło (kości, narządy), a także pozwala na użycie mniejszej ilości środka cieniującego.

Niski poziom dawki

  • Tryb ½ dawki
  • Tryb pulsacyjny [1,2,4,8,15,25 f/s]
  • Wirtualny Kolimator

Prosta archiwizacja i dokumentacja medyczna

  • DICOM 3.0
  • Nagrywarka płyt CD/DVD
  • Port USB (eksport obrazów przez port USB w formacie umożliwiającym odtworzenie zdjęć na dowolnym komputerze bez konieczności posiadania dodatkowego oprogramowania).

Pozostałe cechy

  • System zabezpieczający przed najechaniem na leżące przewody
  • Uchwyt na wzmacniaczu obrazu do łatwego pozycjonowania ramienia C podczas zabiegu


Przykładowe obrazowanie
Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty w tej specjalizacji

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej