Aparat RTG z ramieniem C - SPINEL 3G

Kod produktu: SPINEL 3G

Producent:

Gemss

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
GEMSS SPINEL 3G to aparat nowej generacji klasy Premium - wyposażony w lampę z anodą rotującą, wyróżniający się doskonałymi parametrami zarówno w zakresie jakości obrazowania, jak i ergonomii użytkowania. Idealnie sprawdza się w zabiegach naczyniowych i kardiologicznych. Duży zakres geometrii ramienia powoduje, że jest to urządzenie nie tylko bezpieczne dla pacjenta, ale również bardzo wygodne w użytkowaniu dla operatora.
Opis

Wysoka moc wyjściowa generatora wysokiego napięcia

Technologia generatora wysokiego napięcia 40 kHz z przetwornikiem wytwarza radiację o wysokiej częstotliwości i dokonuje lepszego odtwarzania obrazu, przy zachowaniu jego wysokiej jakości. Dodatkowo zastosowana technologia przetwornika 40 kHz pozwoliła znacząco zredukować rozmiar i wagę ramienia C.

Moc generatora
12 kW
Generator wysokonapięciowy
40 kHz

Anoda rotująca

Model SPINEL 3G wyposażony jest w lampę z rotującą anodą. Wykorzystywany jest najczęściej w zabiegach naczyniowych oraz kardiologicznych.

Geometria ramienia C

Głębokość ramienia69,2 cm
Odległość lampa RTG - wzmacniacz obrazu (wolna przestrzeń)
80 cm
Odległość SID100 cm
Zakres ruchu orbitalnego
135°


Dłuższy czas fluoroskopii, lepsza pojemność cieplna

Użycie wirującej anody daje lepszy obraz i dłuższy czas fluoroskopii bez przegrzewania się lampy. Możliwość dłuższych czasów naświetlania zachowując doskonały poziom obrazowania.

Pojemność cieplna anody300 kHU

Najwyższej klasy monitory medyczne

Możliwość ustawienia monitorów w dogodnej dla użytkownika pozycji.

Zmotoryzowane ustawienie monitorówTak: góra/dół
Luminacja monitora1000 cd/m2
Rodzaj monitora i przekątna ekranuLCD TFT (19")

Wielofunkcyjny przełącznik nożny

Dzięki wielofunkcyjnemu przełącznikowi istnieje możliwość przypisania danej funkcji urządzenia pod odpowiedni przycisk.

Wysokie zakresy ruchu ramienia

Zakres ruchu poziomego ramienia20 cm
Zakres ruchu pionowego ramienia (zmotoryzowany)
50 cm

Panel dotykowy

Pozwala na bardzo wygodną oraz intuicyjną obsługę, nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Łatwa archiwizacja i dokumentacja

  • DICOM 3.0
  • Nagrywarka płyt CD/DVD
  • Port USB (eksport obrazów przez port USB w formacie umożliwiającym odtworzenie zdjęć na dowolnym komputerze bez konieczności posiadania dodatkowego oprogramowania).Pozostałe cechy

  • Wirtualna przesłona kolimatora
  • Marker laserowy - marker dokładnie wskazuje miejsce do wykonania prześwietlenia. Pozwala to operatorowi na dokładne określenie pozycji i redukcję niepotrzebnego promieniowania
  • DAP (Dose Area Product) - pomiar dawki promieniowania przedostającego się do otoczenia
  • Zabezpieczenie przed utratą danych (RAID 1 mirroring system)

Dodatkowe opcje

  • Funkcja DSA (Digital Subtration Angiography - cyfrowa angiografia subtrakcyjna) umożliwia ocenę układu naczyniowego eliminując tło (kości, narządy), a także pozwala na użycie mniejszej ilości środka cieniującego.


Przykładowe obrazowanie

Do pobrania

GEMSS SPINEL 3G - Karta katalogowa

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty w tej specjalizacji

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej