Aparat RTG z ramieniem C - KMC650

Kod produktu:

Producent:

Gemss

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Aparat RTG z ramieniem C KMC650 firmy GEMSS to wygoda użytkownika, wyjątkowa jakość obrazu oraz bezpieczeństwo. Rewolucyjne urządzenie – połączenie wydajnego systemu pracy z wysoką rozdzielczością obrazu. Wysoka jakość obrazu generowanego z lampy rentgenowskiej pozwala pokazać nawet żyły, a przesłona kolimatora redukuje niepotrzebne promieniowanie chroniąc Pacjenta oraz operatora.
Opis

Bezpieczeństwo, komfort, jakość

Bezpieczeństwo, komfort pracy oraz niesamowita jakość obrazowania powodują że model GEMSS KMC650 to jedno z najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku wśród aparatów RTG z ramieniem C. Jeżeli dodatkowo zwrócimy uwagę na wysokie parametry dotyczące pojemności oraz szybkości chłodzenia anody otrzymujemy urządzenie najwyższej klasy.

Stacjonarna anoda

Model KMC650 wyposażony jest w stacjonarną anodę. Wykorzystywany jest najczęściej w chirurgii ogólnej, z przeznaczeniem dla np. szpitalnych oddziałów ratunkowych (SOR).

Doskonała jakoś obrazowania oraz geometria ramienia C

Głębokość ramienia69,2 cm
Odległość lampa RTG - wzmacniacz obrazu (wolna przestrzeń)
80 cm
Odległość SID100 cm
Zakres obrotu ramienia C wokół osi wzdłużnej±360°
Zakres ruchu orbitalnego135°
Rozdzielczość kamery CCD1024 x 1024 pxNajwyższej klasy monitory medyczne

Luminacja monitora1000 cd/m2
Rodzaj monitora i przekątna ekranuLCD TFT (19")

Wysokie zakresy ruchu ramienia

Zakres ruchu poziomego ramienia20 cm
Zakres ruchu pionowego ramienia (zmotoryzowany)50 cm

Prosta archiwizacja i dokumentacja medyczna

 • DICOM 3.0
 • CD
 • Drukarka DICOM
 • Port USB (eksport obrazów przez port USB w formacie umożliwiającym odtworzenie zdjęć na dowolnym komputerze bez konieczności posiadania dodatkowego oprogramowania).

Dodatkowe opcje

 • Wirtualna przesłona kolimatora
 • Marker laserowy - marker dokładnie wskazuje miejsce do wykonania prześwietlenia. Pozwala to operatorowi na dokładne określenie pozycji i redukcję niepotrzebnego promieniowania
 • DAP (Dose Area Product) - pomiar dawki promieniowania przedostającego się do otoczenia

Pozostałe cechy

 • DMS (Dose Managing System) - redukcja promieniowania z systemem redukcji dawki DMS. Zastosowanie przesłony kolimatora i nowego wirtualnego kolimatora w znaczący sposób redukuje niepotrzebną dawkę promieniowania zarówno dla pacjenta, jak i operatora, jednocześnie zwiększając funkcjonalność. Ponadto kamera o wysokiej rozdzielczości 1K x 1K z migawką gwarantuje perfekcyjny obraz przy użyciu minimalnej dawki promieniowania.
 • Generator wysokonapięciowy: 40 kHz
 • Współczynnik DQE: 65%
 • Zamrażanie jednym przyciskiem


Przykładowe obrazowanie

Do pobrania

GEMSS KMC650 - Karta katalogowa

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty w tej specjalizacji

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej