Medisoft HypAir - wielofunkcyjna platforma diagnostyczna

Kod produktu: HY-00-01

Producent:

Medisoft

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Aparat Medisoft HypAir stanowi zaawansowaną stację diagnostyczną pozwalającą na ponad 20 sposobów konfiguracji - dostosowując funkcjonalność urządzenia do potrzeb i oczekiwań użytkownika. Całość, wraz z zestawem komputerowym, zainstalowana została na wygodnym wózku, głowica diagnostyczna zamontowana jest na trzyczęściowym, przewidzianym do modelowania w różnych krzywiznach ramieniu.
Opis

Wszechstronne urządzenie, dostosowane do potrzeb użytkownika

HypAir oferuje szeroki wachlarz badań do zaawansowanej diagnostyki pulmonologicznej w jednym systemie. Jest to urządzenie w zupełności modułowe - jego końcowy kształt i zakres możliwości jest zależny od preferencji i wyboru użytkownika. Dodatkowo urządzenie odznacza się dużą precyzją i rzetelnością wykonywanych pomiarów. Metoda próbkowania oparta jest o najbardziej rekomendowaną przez ATS/ERS metodę pomiaru z użyciem podgrzewanego pneumotachografu - spełniając wszystkie wytyczne złotego standardu tych organizacji. HypAir idealne do użytkowników poszukujących dodatkowych, zaawansowanych możliwości diagnostycznych w jednym urządzeniu.

Aparat może funkcjonować zamontowany na wózku medycznym zachowując pełną mobilność lub jako urządzenie stacjonarne ustawiane na pulpicie biurka czy stołu.


Dostępne parametry pomiarowe:

Spirometria

VCPojemność życiowa płuc - spirometria spoczynkowa (l)
FVCNasilona pojemność życiowa - spirometria natężona (l)
MVVMaksymalna wentylacja swobodna (l/min)
VminObjętość nienatężonej wentylacji minutowej (l/min)
Pre/PostPróby odwracalności
TPOTesty prowokacyjne oskrzelowe


Istnieje możliwość opcjonalnego rozbudowania HypAir o dodatkowe moduły diagnostyczne do zaawansowanych badań o wysokiej wartości klinicznej. Wśród dostępnych opcji znaleźć możemy wybór spośród dwóch metod pomiaru pojemności płuc (FRC, VC, IC , ERV, RV, TLC) - metodą wielooddechowego wypłukiwania azotu (Multi Breath N2 washout / LCI) lub z użyciem mieszanki helowej (He Dilution). Możliwość wybór pomiędzy tymi metodami to unikalna i nie spotykana cecha systemu Medisoft HypAir. Ponadto system może zostać wyposażony w moduł do diagnostyki zdolności dyfuzji gazów (DLCO) do wyboru sposród sześciu różnych metod pomiaru. Spośród dostępnych opcji rozbudowania systemu możemy także wybierać w dodatkowych technikach diagnostycznych, m.in. PROVO4, badanie oporów dróg oddechowych - RINT, badanie ciśnień negatywnych - NEP, badanie mechaniki wentylacyjnej - MIP-MEP, SNIP, P01 oraz innych. 


Oprogramowanie Medisoft ExpAir

Platforma badań pulmonologicznych HypAir o wszechstronnych właściwościach diagnostycznych jest sterowana przy pomocy oprogramowania Medisoft ExpAir, będącego inżynieryjnie dopracowaną aplikacją, z którą pracują wszystkie aparaty firmy Medisoft. Program ten wyróżnia intuicyjny, prosty interfejs użytkownika, pełna wizualizacja przebiegu badań, analiza trendów w pomiarach, edytor wartości należnych oraz możliwość dostosowania szablonu raportów. Dzięki ExpAir mamy pełny wgląd w bazę danych, możliwość odniesień do zgromadzonych wyników oraz możliwość eksportowania danych. We współpracy ze stacją HypAir daje ogromny potencjał do wykorzystania - od podstawowych pracowni badań układu oddechowego, aż po zastosowania kliniczne oraz prace naukowo-badawcze


Specyfikacja

Dane techniczne:

Wymiary jednostki13,7 x 40 x 34 cm
Wymiary wózkaPozycja stojąca: 140 x 73 x 55 cm
Pozycja siedząca: 120 x 73 x 55 cm
Waga jednostki+/- 12 kg
Waga wózka+/- 35 kg
Czas rozgrzewania się urządzeniaok. 20 min
Zasilanie230 V / 50 Hz lub 115 V / 60 Hz
Certyfikat CECE 0029
Norma bezpieczeństwaZgodność z normą bezpieczeństwa elektrycznego IEC60601-1 dla urządzeń medycznych
Do pobrania

Medisoft HypAir - Broszura
Medisoft HypAir - Konfigurator modelu

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej