Oprogramowanie Oscilla® AudioConsole

Kod produktu: 44241

Producent:

Oscilla

Cena:

2499,-

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
System Oscilla® AudioConsole to zaawansowane oprogramowanie komputerowe do diagnostycznych i skriningowych badań audiometrycznych z wykorzystaniem urządzeń firmy Oscilla. Program rozszerza możliwości wykonywania badań samych urządzeń, gromadzi dane pomiarowe Pacjentów do późniejszych odniesień - bez ograniczeń ilościowych przechowywanej bazy, a także umożliwia szybką analizę wyników w czasie rzeczywistym.
Opis

Oprogramowanie do audiometrii i tympanometrii

Prosta obsługa, usprawnienie przeprowadzenia procedury badania i zarządzania bazą danych Pacjentów, dodatkowe możliwości diagnostyczne - to główne zalety systemu AudioConsole do pomiarów audiometrycznych oraz tympanometrycznych. Program instaluje się na komputerze (laptopie lub stacjonarnym) i po podpięciu kompatybilnego urządzenia pomiarowego firmy Oscilla - jest gotowy do użycia.


Funkcje systemu AudioConsole:

  • Przechowywanie dowolnej ilości wyników w bazie danych
  • Tworzenie kartotek Pacjentów do gromadzenia wyników i przyszłych odniesień
  • Tworzenie profili operatorów systemu (własne ustawienia badań i osobiste sygnatury badań)
  • Dostosowywanie ustawień badań do własnych preferencji
  • Dostosowywanie własnych wzorów raportów PDF (z logo, podpisem, sygnaturą i własnym szablonem)
  • Integracja z systemem NOAH
  • Import/Export danych w formacie XML
  • Dostępne różne wersje językowe (dostępna wersja w języku polskim)


Dodatkowe możliwości diagnostyczne (możliwość przeprowadzenia dodatkowych testów i pomiarów dzięki oprogramowaniu) są uzależnione od wykorzystywanego urządzenia Oscilla.


Usprawnienie i ułatwienie procesu badania

System AudioConsole pozwala usprawnić procedurę przeprowadzania badania. Audiogramy oraz tympanogramy aktualizują się w czasie rzeczywistym w trakcie testu - podgląd wyników od razu jest widoczny na ekranie. Możemy zapisać je w kartotece Pacjenta, w bazie danych i zachować do przyszłych referencji. Daje to operatorowi łatwy wgląd w poprzednie wyniki testów. Wygląd raportów drukowanych lub eksportowanych do plików PDF mogą być indywidualnie dostosowywane według preferencji.Kiedy oprogramowanie jest dołączone do urządzeń

Oprogramowanie AudioConsole jest dołączone do tych urządzeń firmy Oscilla, których działanie oparte jest wyłącznie na współpracy z komputerem (laptopem lub komputerem stacjonarnym). W przypadku, gdy urządzenie Oscilla może działać samodzielnie, a AudioConsole jedynie rozszerza jego możliwości, program musi zostać zakupiony oddzielnie.
Oprogramowanie stworzone przez duńską firmę Oscilla - dostarczającą na rynek kompaktoweprzyjazne użytkownikowi i rzetelne urządzenia do diagnostyki laryngologicznej od ponad 50 lat. Firma łączy w sobie również doświadczenie oraz know-how innej duńskiej firmy - Inmedico A/S, która w latach 90-tych przejęła firmę Oscilla. Te nowoczesne urządzenia sprzedawane są na całym świecie. Audiometry i tympanometry Oscilla do dziś opracowywane i produkowane są w AArhus, w Danii.
Do pobrania

Oprogramowanie Oscilla® AudioConsole
- Karta katalogowa

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej