Audiometr skriningowy Oscilla® SM910

Kod produktu: 40910

Producent:

Oscilla

Cena:

4999,-

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Audiometr Oscilla® SM910 to samodzielne urządzenie skriningowe do manualnego pomiaru słuchu. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest prosta budowa i łatwość obsługi. SM910 może być zasilany sieciowo lub istnieje wariant modelu, który może być zasilany na baterie.
Opis

Kompaktowość i łatwość obsługi

Audiometr SM910 łączy w sobie cechy kompaktowego rozmiaru z łatwością obsługi. Urządzenie jest więc idealne dla specjalistów, którzy szukają prostego rozwiązania z podstawowymi możliwościami szybkiego badania parametrów słuchu. Urządzenie jest podręczne, więc w łatwy sposób można transportować je pomiędzy różnymi lokalizacjami, w których są przeprowadzane badania.

SM910 to urządzenie działające samodzielnie. Jest obsługiwane przez prosty panel użytkownika wyposażony w przyciski nie emitujące hałasu na panelu przednim. Ich obsługa jest intuicyjna. W modelu SM910-B zasilanie odbywa się za pomocą baterii AA.

Funkcje audiometru:

  • Test manualny


Aparat stworzony przez duńską firmę Oscilla - dostarczającą na rynek kompaktoweprzyjazne użytkownikowi i rzetelne urządzenia do diagnostyki laryngologicznej od ponad 50 lat. Firma łączy w sobie również doświadczenie oraz know-how innej duńskiej firmy - Inmedico A/S, która w latach 90-tych przejęła firmę Oscilla. Te nowoczesne urządzenia sprzedawane są na całym świecie. Audiometry i tympanometry Oscilla do dziś opracowywane i produkowane są w AArhus, w Danii.


Specyfikacja


Częstotliwości125, 250, 500, 750, 1000, 1500, 2000, 3000, 4000, 6000, 8000 Hz
Zakres ciśnienia dźwięku -10 do 90 dB w przejściach co 5 dB
Typ sygnałustały, pulsacyjny, wibracyjny
Wymiary225 x 180 x 55 mm
Waga650 g
ZasilanieDC 12V (100 – 240V)
Baterie 4x AA (4 x 1,5V) - tylko w modelu SM910-B

Do pobrania

Audiometr Oscilla® SM-910 - Karta katalogowa

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach

Zapisz się do newslettera PRO VITA