Audiometr skriningowy Oscilla® SM920-P

Kod produktu: 40920

Producent:

Oscilla

Cena:

5599,-

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Oscilla® SM920-P to wysokiej jakości audiometr wyposażony w funkcję automatycznych testów, wbudowaną pamięć na 29 audiogramów, a także wbudowaną drukarkę, dzięki czemu praca staje się łatwiejsza, a czas trwania badania się skraca.
Opis

Wysokiej jakości audiometr

Audiometr SM920-P to urządzenie do badania słuchu metodą czystego tonu. Może być wykorzystywane do pomiaru manualnego, ale posiada również opcje pomiaru automatycznego. Zintegrowana drukarka pozwala na szybki wydruk wyników testu w formie audiogramu, co znacząco przyspiesza procedurę badania i wydania wyniku Pacjentowi.

SM920-P może być obsługiwany przez intuicyjny panel przedni urządzenia (z przyciskami nie generującymi hałasu), gdzie operator może emitować tony, dostosowywać częstotliwość i wartości dla poziomu dB, a także obsługiwać drukarkę. Urządzenie może być także obsługiwane za pomocą oprogramowania AudioConsole (opcjonalne oprogramowanie dodatkowe) na komputerze osobistym (laptopie lub stacjonarnym), co daje nam także dodatkowe możliwości, m.in. przechowywania większej ilości pomiarów w bazie danych, drukowanie i eksportowanie raportów PDF - dostosowanych do potrzeb użytkownika, integrację z systemtm NOAH. Uwaga! Oprogramowanie AudioConsole musi zostać zakupione oddzielnie.

Funkcje audiometru:

  • Test manualny
  • Test automatyczny (test losowy 20 dB)


Aparat stworzony przez duńską firmę Oscilla - dostarczającą na rynek kompaktoweprzyjazne użytkownikowi i rzetelne urządzenia do diagnostyki laryngologicznej od ponad 50 lat. Firma łączy w sobie również doświadczenie oraz know-how innej duńskiej firmy - Inmedico A/S, która w latach 90-tych przejęła firmę Oscilla. Te nowoczesne urządzenia sprzedawane są na całym świecie. Audiometry i tympanometry Oscilla do dziś opracowywane i produkowane są w AArhus, w Danii.


Specyfikacja


Częstotliwości125, 250, 500, 750, 1000, 1500, 2000, 3000, 4000, 6000, 8000 Hz
Zakres ciśnienia dźwięku Przewodzenie powietrzne: -10 do 100 dB w przejściach co 5 dB
Przewodzenie kostne: -10 do 60 dB w przejściach co 5 dB
Typ sygnałustały, pulsacyjny, wibracyjny
Wymiary295 x 180 x 55 mm
Waga930 g
ZasilanieAC 12V (220 – 240V)
DrukarkaWbudowana

Do pobrania

Audiometr Oscilla® SM-920-P - Broszura
Audiometr Oscilla® SM-920-P - Karta katalogowa

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach

Zapisz się do newslettera PRO VITA