Tympanometr Oscilla® TSM300

Kod produktu: 60300

Producent:

Oscilla

Cena:

9395,-

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Oscilla® TSM-300 jest typanometrem skriningowym z wbudowaną pamięcią. Postępy badania są wyświetlane na zintegrowanym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu. Opcjonalnie do zestawu można dołączyć drukarkę.
Opis

Tympanometr Skriningowy

Oscilla® TSM-300 jest tympanometrem skriningowym, wykonującym tympanometrię na pięciu częstotliwościach (500, 1000, 2000, 3000, 4000Hz). Służy do wykonywania pomiaru podatności błony bębenkowej oraz testu odruchów mięśnia strzemiączkowego metodą ipsilateralną.

Urządzenie jest obsługiwane za pośrednictwem panelu przedniego, który wyposażony został w całokrystaliczny wyświetlacz - zapewniający operatorowi czytelny i intuicyjny interfejs użytkownika. Tympanometr posiada zintegrowaną pamięć wewnętrzną, która umożliwia przechowywanie do 20 badań.

Do TSM300 można podłączyć drukarkę (opcjonalne wyposażenie dodatkowe). Urządzenie może być także podłączone do komputera PC za pomocą kabla szeregowego, aby dane pomiarowe przesyłać bezpośrednio do oprogramowania Oscilla® AudioConsole (opcjonalne oprogramowanie dodatkowe). AudioConsole umożliwia operatorowi zapisanie nieograniczonej liczby pomiarów w bazie danych Pacjenta, eksportować dane, generować niestandardowe raporty. Uwaga! Oprogramowanie AudioConsole musi zostać zakupione oddzielnie.

Aparat stworzony przez duńską firmę Oscilla - dostarczającą na rynek kompaktowe, przyjazne użytkownikowi i rzetelne urządzenia do diagnostyki laryngologicznej od ponad 50 lat. Firma łączy w sobie również doświadczenie oraz know-how innej duńskiej firmy - Inmedico A/S, która w latach 90-tych przejęła firmę Oscilla. Te nowoczesne urządzenia sprzedawane są na całym świecie. Audiometry i tympanometry Oscilla do dziś opracowywane i produkowane są w AArhus, w Danii.Specyfikacja

Częstotliwości500, 1000, 2000, 3000, 4000 Hz
Zakres ciśnienia-300 do +200 daPA
Poziom tonu sondy85 db SPL ± 3 dB
Częstotliwość tonu sondy226 Hz ± 1%
Wymiary295 x 180 x 55 mm
Waga1 kg
ZasilanieAC 12V (220-240V)

Do pobrania

Tympanometr Oscilla® TSM-300 - Broszura

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach

Zapisz się do newslettera PRO VITA