Audiometr diagnostyczny Oscilla® USB350-B

Kod produktu: 50350

Producent:

Oscilla

Cena:

10399,-

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Oscilla® USB350-B to w pełni funkcjonalny audiometr, wykonujący badania przewodnictwa powietrznego oraz kostnego, działający przy współpracy z zainstalowanym na komputerze PC oprogramowaniem AudioConsole. Jego główną zaletą jest kompaktowy rozmiar oraz łatwość obsługi.
Opis

Przenośny audiometr diagnostyczny

Urządzenie Oscilla® USB350-B to przenośny audiometr diagnostyczny, wykonujący badania przewodnictwa powietrznego oraz kostnego, działający przy współpracy z komputerem PC. Aparat o kompaktowych rozmiarach za pomocą łącza USB podpinamy do komputera i dzięki zainstalowanemu systemowi AudioConsole otrzymujemy w pełni funkcjonalny audiometr. Dołączony zestaw słuchawkowy PELTOR do redukcji szumów umożliwia przeprowadzenie badań w każdych warunkach - także poza gabinetem. Audiometr może wykonywać pomiary w trybie manualnym oraz w kilku trybach automatycznych.

USB350-B działa poprzez podłączenie do komputera stacjonarnego lub laptopa za pomocą interfejsu USB. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą oprogramowania AudioConsole, a rezultaty testów w czasie rzeczywistym wyświetlają się na ekranie komputera. Obsługa systemu jest prosta i intuicyjna - może działać praktycznie zaraz po podłączeniu do komputera. Wyniki są gromadzone w pamięci komputera do przyszłych odniesień, można też eksportować do plików PDF lub drukować indywidualnie dostosowywane raporty.

Funkcje audiometru:

 • Test manualny
 • Test automatyczny 20 dB
 • Test losowy 20 dB
 • Test automatyczny xx dB
 • Test losowy xx dB
 • Test automatyczny 10 dB
 • Test losowy 10 dB
 • Próba Hughsona Westlake'a
 • Test SISI
 • Próba Webera
 • Test ochrony słuchu
 • MCL, UCL 
 • Badanie prawouszne, lewouszne, obuuszne

Zestaw zawiera:

 • Audiometr diagnostyczny Oscilla USB350-B
 • Słuchawki PELTOR 
 • Słuchawki kostne 
 • Zintegrowany przycisk odpowiedzi Pacjenta
 • Futerał do łatwego przenoszenia
 • Oprogramowanie AudioConsole w języku polskim
 • Instrukcję obsługi w języku polskim
 • Certyfikat kalibracji


Aparat stworzony przez duńską firmę Oscilla - dostarczającą na rynek kompaktoweprzyjazne użytkownikowi i rzetelne urządzenia do diagnostyki laryngologicznej od ponad 50 lat. Firma łączy w sobie również doświadczenie oraz know-how innej duńskiej firmy - Inmedico A/S, która w latach 90-tych przejęła firmę Oscilla. Te nowoczesne urządzenia sprzedawane są na całym świecie. Audiometry i tympanometry Oscilla do dziś opracowywane i produkowane są w AArhus, w Danii.


Specyfikacja


Częstotliwości125, 250, 500, 750, 1000, 1500, 2000, 3000, 4000, 6000, 8000 Hz
Zakres ciśnienia dźwięku Przewodzenie powietrzne: -10 do 110 dB w przejściach co 1, 2 lub 5 dB
Przewodzenie kostne: -10 do 60 dB w przejściach co 1, 2 lub 5 dB
Typ sygnałustały, pulsacyjny, wibracyjny
MaskowanieNB (szum wąskopasmowy)

Do pobrania

Audiometr Oscilla® USB350-B - Karta katalogowa

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach

Zapisz się do newslettera PRO VITA