Przenośny koncentrator tlenu Oxlife Independence O2 Concept

Kod produktu: O2-concept-1

Producent:

O2 Concepts

Czas dostawy: 1 dzień

Innowacje
Przenośny koncentrator tlenu Oxlife Independence O2 Concept wyposażony jest w dwa tryby podawania tlenu: sposób ciągły do 3 litrów/min. oraz w sposób pulsacyjny do 96 ml na wdech, co jest równoważne z przepływem nawet do 6 litrów/min. Obudowę koncentratora wykonano z lekkiego stopu metalu zwiększając jego trwałość. Mobilne urządzenie zwiększa niezależność i możliwości aktywności społecznej Pacjentów.
Opis


Odzyskaj niezależność

Oxlife Independence O2 Concept jest jedynym źródłem tlenu jakiego potrzebujesz, by zaspokoić zapotrzebowanie na dodatkową dawkę mieszanki powietrza. Urządzenia zapewnia tlen w dwóch trybach:

 • w sposób ciągły do 3 litrów/min.  
 • w sposób pulsacyjny do 96 ml na wdech - co jest równoważne z przepływem nawet do 6 litrów/min.

Jest to system, w którym - dzięki jednemu urządzeniu - zapewnisz sobie dostęp do tlenu przez całą dobę. Niezależnie czy właśnie odpoczywasz, jesteś aktywny, śpisz czy jesteś na dużej wysokości, ten przenośny koncentrator tlenu jest wystarczająco mocny by zapewnić Ci dostęp do tlenu 24/7 w domu oraz w czasie podróży.

Obsługa koncentratora poprzez prosty panel z dużym wyświetlaczem LCD jest intuicyjna, dostosowana także dla osób starszych.Technologia tlenoterapii jutra

Posiadający opatentowaną technologię "ESA Technology", zapewniającą możliwość ładowania prądem zmiennym oraz stałym, wyposażony w system podwójnych baterii, pozwala na podróżowanie dalej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej. Podróżuj po całym świecie samochodem, pociągiem statkiem czy samolotem. Oxlife Independence pomoże odzyskać i utrzymać Twoją codzienną niezależność.

Prosta i wytrzymała konstrukcja, osłonięta obudową z lekkiego stopu metalu sprawia, że koncentrator jest w stanie wytrzymać więcej, nawet w ekstremalnych warunkach. Ergonomię użytkowania zapewnia poręczny, wbudowany uchwyt - pojedyncza rączka. Całe urządzenie jest niewielkich gabarytów - mieści się w przestrzeni pod większością siedzeń autobusowych czy samolotowych.Kluczowe zalety urządzenia

 • Działanie w dwóch trybach - ciągłym i pulsacyjnym
 • Lekka obudowa z lekkiego stopu metalu - zwiększająca wytrzymałość 
 • Zintegrowany wózek z dużymi, 6-calowymi kołami - zapewnia najwyższą w klasie mobilność
 • Pojedyncza rączka z ergonomicznym uchwytem dla zwiększonego komfortu i stabilności
 • Czytelny i łatwy w obsłudze panel kontrolny
 • Posiada atest FAA, umożliwiający podróżowanie samolotami
 • Opcjonalnie: Podwójny akumulator z łatwym dostępem i wymianą
 • Opcja ładowania AC/DC pozwala na dłuższy czas przemieszczania oraz rozszerza możliwość podróżowania po całym świecie
 • Dostosowany do przewozu pod fotelem samolotowym
 • Możliwość korzystania stacjonarnie w domu oraz przenośnie w podróży
 • Możliwość korzystania i jednoczesnego ładowania w czasie podróży autem z gniazda zapalniczki samochodowej
 • Możliwość zastosowania z urządzeniami APAP oraz BiPAP
 • Bez potrzeby napełniania tlenem
 • Zużycie prądu mniejsze do 70% od koncentratorów stacjonarnychSpecyfikacja

Dane techniczne:

Wymiary urządzenia51,5 x 27,55 x 24 cm
Waga urządzenia7,57 kg
Waga zestawu samochodowego0,98 kg
Akumulator0,63 kg
Ładowarka AC0,86 kg
Ładowarka DC0,16 kg
Przepływ ciągły0,5 do 3,0 litrów/min.
Przepływ pulsacyjny0,5 do 6,0 litrów/min. (8 ml - 96ml)
AkumulatorLitowo-jonowy 14,4 V
ZasilanieAC: 100-240 V, 50/60 Hz, 2,5 amp
DC: 12-15 V, 15A wyjście 12V
Wysokość0m - 4000 m
Stężenie tlenu91% ± 4%
Głośność40 dBA
Praca w temperaturze10 °C - 40°C
Praca przy wilgotności10% - 95%
Środowiska pracyWolne od: dymu, zanieczyszczeń, pyłów
Temperatura przechowywania-4 °C do 60 °C
Czas działaniaBez przerwy przy zastosowaniu ładowarek.
KaniulaPrzepływ stały 15 m, przepływ pulsacyjny 2 m

Do pobrania

Oxlife Independence - Broszura

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o naszych produktach

Zapisz się do newslettera PRO VITA