Kurs: Endoskopowa chirurgia kręgosłupa (Poziom 1, 2) - kręgosłup lędźwiowy [Austria, Niemcy, USA]

Kod produktu: cm3_basic

Producent:

Joimax

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Endoscopic Basic Course joimax® CM3 – to 2-dniowy, międzynarodowy kurs umożliwiający zdobycie teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności wykonywania operacji kręgosłupa metodą minimalnie inwazyjną (endoskopową). Zakres szkolenia podstawowego obejmuje naukę metod operacyjnych z wykorzystaniem dostępów transformaminalnego i interlaminarnego w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, a także dodatkowe prezentacje m.in. endoskopowych procedur denerwacji. Technologia i szczegółowa metodologia zabiegowa opracowane zostały na podstawie wieloletnich doświadczeń przez firmę joimax®, światowego lidera w rozwijaniu i dostarczaniu małoinwazyjnych systemów chirurgii kręgosłupa.
Opis

Międzynarodowy kurs praktyczny z częścią teoretyczną

Kurs jest częścią Programu Szkoleniowego joimax® CM3 (Continuing Medical Education) w zakresie małoinwazyjnych systemów endoskopowej chirurgii kręgosłupa. Ukończenie poszczególnych jego etapów jest certyfikowane. Istotą koncepcji szkolenia CM3 jest zapewnienie najlepszego możliwego rezultatu edukacyjnego dla chirurga.

Podczas praktycznych zajęć uczestnicy poznają najnowsze techniki endoskopowych operacji kręgosłupa. Treści teoretyczne - anatomia, wskazania, przeciwwskazania, technika chirurgiczna i zapoznanie z oprzyrządowaniem - są uzupełnieniem ćwiczeń praktycznych, prowadzonych w rzeczywistych warunkach, z wykorzystaniem cadaverów. Uznani eksperci dzielą się także wiedzą i omawiają doświadczenia w postępowaniu w przypadkach powikłań oraz znieczulenia czy opieki pooperacyjnej.

Kurs: Endoskopowa chirurgia kręgosłupa (Poziom 1, 2) - kręgosłup lędźwiowy

Program Kursu Podstawowego obejmuje endoskopowe leczenie kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego z wykorzystaniem dostępów:

  • Transforaminalny (przezotworowy) dostęp endoskopowy (TESSYS®)
  • Interlaminarny (międzyblaszkowy) dostęp endoskopowy (iLESSYS® Pro)
  • Endoskopowe leczenie dysfunkcji stawu międzykręgowego oraz krzyżowo-biodrowego (MultiZYTE®)

Podczas pierwszego dnia uczestnicy koncentrują się na poznaniu endoskopowego transforaminalnego dostępu do kanału kręgowego w leczeniu przepuklin krążka lędźwiowego. Drugiego dnia nacisk kładziony jest na poszerzenie wiedzy na temat dostępu transforaminalnego, a także na poznaniu dostępu interlaminarnego. Dodatkowo zademonstrowane zostaną podstawy endskopowego zabiegu denerwacji w przypadku leczenia dysfunkcji stawu międzykręgowego oraz krzyżowo-biodrowego.
Wykładowcami Kursu Podstawowego są doświadczeni chirurgowie kręgosłupa, znający i rutynowo stosujący metody w praktyce. Kurs składa się z części teoretycznej (Podstawy anatomiczne, najnowsze odkrycia naukowe) oraz praktycznego szkolenia z wykorzystaniem cadaverów.

Warunki uczestnictwa

Intensywne szkolenie prowadzone jest w małych grupach na kilku stanowiskach roboczych (do 4-5 uczestników na stanowisko). Każde wyposażone jest w pełne instrumentarium chirurgiczne, wieżę endoskopową z urządzeniami, aparat RTG z ramieniem C. Dla każdego uczestnika zapewniona jest odzież ochronna RTG. Dla każdego kursu przygotowywany jest program zawierający wszystkie szczegóły związane z wybraną edycją szkolenia - lokalizacja, harmonogram, hotel, kadra. Kursy międzynarodowe odbywają się w języku angielskim. Do uczestnictwa w kursie muszą być spełnione kryteria wstępne.

Kurs: 'Endoskopowa chirurgia kręgosłupa (Poziom 1, 2) - kręgosłup lędźwiowy' (2 dni) odbywa się w:

Mülheim/Ruhr (Niemcy) - najbliższa data: 8-9 listopada 2019 r. Formularz rejestracyjny

Miami (USA) - najbliższa data: 15-16 listopada 2019 r. Formularz rejestracyjny

Irvine (USA) - najbliższa data: 6-7 grudnia 2019 r. Formularz rejestracyjny

Irvine (USA) - najbliższa data: 24-25 stycznia 2020 r. Formularz rejestracyjny

Huston (USA) - najbliższa data: 21-22 lutego 2020 r. Formularz rejestracyjny

Karlsruhe (Niemcy) - najbliższa data: 27-28 marca 2020 r. Formularz rejestracyjny

Mülheim/Ruhr (Niemcy) - najbliższa data: 3-4 kwietnia 2020 r. Formularz rejestracyjny

Irvine (USA) - najbliższa data: 17-18 kwietnia 2020 r. Formularz rejestracyjny

Karlsruhe (Niemcy) - najbliższa data: 15-16 maja 2020 r. Formularz rejestracyjny

Karlsruhe (Niemcy) - najbliższa data: 26-27 czerwca 2020 r. Formularz rejestracyjny

Boston (USA) - najbliższa data: 21-22 sierpnia 2020 r. Formularz rejestracyjny

Essen (Niemcy) - najbliższa data: 23-24 października 2020 r. Formularz rejestracyjny

Karlsruhe (Niemcy) - najbliższa data: 6-7 listopada 2020 r. Formularz rejestracyjny

Mülheim/Ruhr (Niemcy) - najbliższa data: 20-21 listopada 2020 r. Formularz rejestracyjny

Irvine (USA) - najbliższa data: 4-5 grudnia 2020 r. Formularz rejestracyjny

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności miejsc na wybranych edycjach szkoleń.

Ekspert w małoinwazyjnych systemach endoskopowej chirurgii kręgosłupa

joimax® jest wiodącym twórcą innowacyjnych technologii i producentem, wprowadzającym na rynek kompletne systemy do endoskopowej, minimalnie inwazyjnej chirurgii kręgosłupa. Zapewnia sprawdzone rozwiązania, które obejmują różne wskazania i różne podejścia procedur w terapii wszystkich odcinków kręgosłupa. Posiada placówki szkoleniowe oraz współpracuje z ośrodkami referencyjnymi na całym świecie, od lat wykonującymi operacje kręgosłupa metodami joimax®, dającymi ogromny wkład w rozwój technologii, urządzeń, narzędzi i minimalnie inwazyjnych technik operacyjnych.


Do pobrania

Program Szkoleniowy joimax®
CM3 - Broszura
Program Szkoleniowy joimax®
CM3 - Formularz Rejestracji 2019

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej