Kurs: Endoskopowe, minimalnie inwazyjne techniki terapii bólu [USA, Niemcy]

Kod produktu: cm3_paintherapy

Producent:

Joimax

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Międzynarodowy kurs Endoscopic Advanced Course joimax® CM3 – to trwająca dwa dni kontynuacja nauki i rozwój kompetencji o kolejne metody minimalnie inwazyjnego leczenia operacyjnego kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz szyjnym. Zakres kursu obejmuje dostęp transforaminalny, interlaminarny i szyjny, a także metody transforaminalnej stabilizacji endoskopowej oraz stabilizacji przezskórnej. Technologia narzędzi i urządzeń, oraz szczegółowa metodologia zabiegowa opracowane zostały na podstawie kilkunastu lat pracy i rozwoju przez firmę joimax®, światowego lidera, dostarczającego i wprowadzającego do rutynowego stosowania małoinwazyjne systemy chirurgii kręgosłupa.
Opis

Rozwój kompetencji w zakresie małoinwazyjnej chirurgii kręgosłupa

Kurs to kolejny etap Programu Szkoleniowego joimax® CM3 (Continuing Medical Education) minimalnie inwazyjnej metodologii operacyjnej endoskopowego leczenia kręgosłupa. Szkolenia w ramach Programu CM3 są certyfikowane. Podstawową misją programu joimax® jest zapewnienie stałego rozwoju kompetencji operacyjnych dla chirurga wraz z rozwojem kariery zawodowej w czasie.

Podczas praktycznych zajęć uczestnicy poznają najnowsze techniki endoskopowych operacji kręgosłupa. Treści teoretyczne - anatomia, wskazania, przeciwwskazania, technika chirurgiczna i zapoznanie z oprzyrządowaniem - są uzupełnieniem ćwiczeń praktycznych, prowadzonych w rzeczywistych warunkach, z wykorzystaniem cadaverów. Uznani eksperci dzielą się także wiedzą i omawiają doświadczenia w postępowaniu w przypadkach powikłań oraz znieczulenia czy opieki pooperacyjnej.

Kurs Zaawansowany: Endoskopowa chirurgia kręgosłupa - kręgosłup lędźwiowy i szyjny

Program Kursu Zaawansowanego obejmuje leczenie kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego oraz szyjnego z wykorzystaniem endoskopowych metod operacyjnych:

  • Transforaminalny (przezotworowy) dostęp endoskopowy do stenozy (TESSYS®)
  • Interlaminarny (międzyblaszkowy) dostęp endoskopowy odcinka lędźwiowego oraz szyjnego (iLESSYS® Pro, iLESSYS® Delta)
  • Endoskopowe dekompresja odcinka szyjnego przez dostęp przednio-boczny oraz tylni (CESSYS® Ventral, CESSYS® Dorsal)
  • Transforaminalna (przezotworowa) stabilizacja endoskopowa (cage EndoLIF®)
  • Przezskórna technika stabilizacji (Percusys®)

Pierwszego dnia nacisk położony jest na naukę transforaminalnego i interlaminarnego dostępu do kanału kręgowego w celu dekompresji lędźwiowej w różnych systemach: TESSYS®, iLESSYS® Pro, iLESSYS® Delta. Podczas drugiego dnia uczestnicy poznają dostęp interlaminarny z wykorzystaniem iLESSYS® Delta do dekompresji lędźwiowej oraz CESSYS® Dorsal do dekompresji odcinka szyjnego. Szkolenie z dostępu przedniego odcinka szyjnego w systemie CESSYS® Ventral odbywa się na fantomie. Opcjonalnie wykonywać można także techniki stabilizacji.
Wykładowcami Kursu Zaawansowanego są doświadczeni chirurgowie kręgosłupa, znający i rutynowo stosujący metody w praktyce. Kurs składa się z części teoretycznej (Podstawy anatomiczne, najnowsze odkrycia naukowe) oraz praktycznego szkolenia z wykorzystaniem cadaverów.

Warunki uczestnictwa

Intensywne szkolenie prowadzone jest w małych grupach na kilku stanowiskach roboczych (do 4-5 uczestników na stanowisko). Każde wyposażone jest w pełne instrumentarium chirurgiczne, wieżę endoskopową z urządzeniami, aparat RTG z ramieniem C. Dla każdego uczestnika zapewniona jest odzież ochronna RTG. Dla każdego kursu przygotowywany jest program zawierający wszystkie szczegóły związane z wybraną edycją szkolenia - lokalizacja, harmonogram, hotel, kadra. Kursy międzynarodowe odbywają się w języku angielskim. Do uczestnictwa w kursie muszą być spełnione kryteria wstępne.

Kurs Zaawansowany: 'Endoskopowe, minimalnie inwazyjne techniki terapii bólu' (1 dzień) odbywa się w:

Karlsruhe (Niemcy) - data: 15 listopada 2019 r. Formularz rejestracyjny

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności miejsc na wybranych edycjach szkoleń.

Ekspert w małoinwazyjnych systemach endoskopowej chirurgii kręgosłupa

joimax® jest wiodącym twórcą innowacyjnych technologii i producentem, wprowadzającym na rynek kompletne systemy do endoskopowej, minimalnie inwazyjnej chirurgii kręgosłupa. Zapewnia sprawdzone rozwiązania, które obejmują różne wskazania i różne podejścia procedur w terapii wszystkich odcinków kręgosłupa. Posiada placówki szkoleniowe oraz współpracuje z ośrodkami referencyjnymi na całym świecie, od lat wykonującymi operacje kręgosłupa metodami joimax®, dającymi ogromny wkład w rozwój technologii, urządzeń, narzędzi i minimalnie inwazyjnych technik operacyjnych.


Do pobrania

Program Szkoleniowy joimax®
CM3 - Broszura
Program Szkoleniowy joimax®
CM3 - Formularz Rejestracji

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej