Zestaw punkcyjny z cewnikiem balonowym UROmedCYST

Kod produktu: 3010

Producent:

Uromed

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje

Najważniejszym i charakterystycznym elementem naszych systemów nadłonowego drenażu moczowego są silikonowe cewniki balonowe, które nie wymagają przyszywania do skóry pacjenta. Stosowany przez nas w cewnikach czysty silikon oferuje najlepszą tolerancję dla tkanek i najniższy stopień inkrustacji.

Opis

Zestaw punkcyjny do nadłonowego drenażu pęcherza moczowego

Charakterystyka produktu:
https://www.uromed.eu/products/suprapubic-urinary-drainage/26-uromedcyst-balloon-catheter-puncture-set-bks

  • kaniula ze specjalnym szlifem 
  • łatwo rozrywalna 
  • cewnik balonowy wykonany z czystego silikonu 
  • krótka, atraumatyczna końcówka z zaokrąglonymi brzegami 
  • marker RTG 
  • miękki balon

W zestawie:

  • nadłonowy cewnik balonowy długość 43 cm (REF 2956)
  • rozrywalna kaniula Ch. 16,8 długość 12 cm
  • zatyczka cewnika
REFRozmiarBalonRozrywalna kaniulaPZN
3010Ch. 125 mlCh. 16,8 / 5,6 mm04742000


Opakowanie: podwójne, sterylne
Ilość sztuk w opakowaniu:
10 sztuk


Do pobrania

UROmedCYST® Zestaw punkcyjny 3010 - Karta katalogowa UROmedCYST®
Zestaw punkcyjny 3010
Karta katalogowa

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej