Przenośny koncentrator tlenu Inogen ONE® G5

Kod produktu:

Producent:

Inogen

Czas dostawy: 2 dni

Innowacje

Jeden z najwydajniejszych przenośnych koncentratorów tlenu na świecie. System One® G5 - amerykańskiego producenta, firmy Inogen - wyróżnia się niezwykłym stosunkiem ilości produkowanego tlenu do swojej wagi. Ponadto G5 to niezwykle długi czas pracy na 1 baterii. Dzięki niemu użytkownik może wrócić do dawnych aktywności poza domem.

Opis


Dostęp do tlenu, gdziekolwiek jesteś

Koncentratory tlenu pomagają osobom, których układ oddechowo-krążeniowy jest upośledzony, a występujące w otoczeniu powietrze nie wystarcza do normalnego funkcjonowania organizmu. Dla wielu posiadaczy stacjonarnych koncentratorów tlenu taka dysfunkcja oznacza brak możliwości opuszczenia swojego domu. 

Tu z pomocą przychodzą innowacyjne przenośne koncentratory tlenu. Umożliwiają one korzystanie z mobilnej terapii tlenowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym czasie i miejscu. Nie wymagają podłączenia do butli z tlenem, ponieważ pobierają tlen z mieszaniny powietrza w otoczeniu.

System Inogen One® G5 to jeden kompaktowy koncentrator tlenu - do użytkowania w domu i na zewnątrz! Oferuje obecnie najlepszy w kategorii przenośnych koncentratorów tlenu stosunek ilości produkowanego tlenu do wagi urządzenia na rynku.

Najwydajniejszy koncentrator mobilny od Inogen

Inogen One® G5 to długodystansowiec. Nie jest tak lekki jak model G4, ale ma dwukrotnie dłuższy czas pracy na pojedynczej baterii (aż 6,5 h). Wyposażony w podwójną baterię jest w stanie działać nieprzerwanie aż przez 13h

Zastosowana w tym systemie 6-stopniowa skala ilości podawanego tlenu oznacza większą wydajność i precyzję tego systemu, niż w przypadku ultraprzenośnego Inogen One G4.

Inogen One G5 jest klinicznie zatwierdzony do użytku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Koncentrator może być noszony w niewielkiej, poręcznej torbie na ramię. Dzięki temu nie przeszkadza w codziennych czynnościach poza domem, jak podróż autem, autobusem czy spacer w parku. Dodatkowo wyposażenie go w ładowarkę samochodową sprawia, że czas pracy baterii można jeszcze wydłużyć.

Samo użytkowanie koncentratora jest bardzo proste. Ustawienie przepływu i inne funkcje realizowane są za pomocą kilku łatwych w obsłudze przycisków. Komunikaty o stanie urządzenia pojawiają się na wyświetlaczu LCD.Ciche działanie

Koncentrator tlenu One® G5 jest nie tylko bardzo wydajny, ale jednocześnie działa bardzo dyskretnie. Jego użytkowanie jest praktycznie niezauważalne - poziom emitowanego hałasu to zaledwie 38 dB (na 2. stopniu ustawienia przepływu). Dzięki temu pacjent może bez problemu używać go w zamkniętych pomieszczeniach - brać udział w spotkaniach i innych aktywnościach społecznych. Urządzenie z powodzeniem może być wykorzystywany jako koncentrator stacjonarny - do użytkowania w domu 24h/dobę.


  Innowacyjne urządzenie 

  Koncentratory firmy Inogen to produkty amerykańskie. Ich innowacyjność wiąże się z technologią podawania tlenu. Dzięki opracowanej przez Inogen Intelligent Delivery Technology® system zapewnia ciągły dostęp do tlenu, niezależnie od tego, czy pacjent ćwiczy, odpoczywa, czy śpi. Zapotrzebowanie na dodatkowy tlen można regulować w 6-stopniowej skali. Tlen podawany jest pulsacyjnie. Uwolnienie dawki aktywowane jest wdechem - jest ona zintensyfikowana, ale nie podawana ciągle. Zadane stężenie w mieszaninie wdechowej nie dotyczy każdego wdechu, ale jest pewnym uśrednieniem. Mniejsza dawka w jednym wdechu jest rekompensowana przy kolejnym. Wszystko to wpływa na ergonomię i efektywność działania - dzięki temu koncentrator jest bardziej wydajny i oszczędny pod względem zużycia energii.

   System Inogen One G5 objęty jest aż 3-letnią gwarancją producenta. Pacjentowi daje to pewność i spokój użytkowania. 

   Najważniejsze cechy produktu

   • 6 ustawień przepływu
   • Idealny do domu lub w podróży - może być używany na pokładzie samolotu
   • Zaprojektowany do użytku 24h/dobę
   • Taka sama czystość tlenu jak w przypadku dużych koncentratorów
   • Inogen Connect®, aplikacja Bluetooth, monitoruje żywotność baterii, stan kolumn i wiele więcej
   • Brak zbiorników do uzupełnienia lub wymiany
   • Bardzo dobry stosunek ilości produkowanego tlenu do wagi urządzenia na rynku mobilnych koncentratorów tlenu
   • Niezwykle mały, dyskretny, cichy i lekki
   • Bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu (13h)
   • Gwarancja producenta - 3 lata!


   Specyfikacja

   Dane techniczne:

   Waga2,2 kg (z podstawową baterią)
   Wymiary18,26 x 8,28 x 20,7 cm (z podstawową baterią)
   PrzepływPulsacyjne podawanie tlenu
   6-stopniowe ustawienie przepływu
   BateriaPodstawowa 8-cell: czas działania do 6,5 h, czas ładowania ~3 h
   Rozszerzona 16-cell: czas działania do 13 h, czas ładowania ~6 h
   ZasilanieZasilacz stacjonarny AC 100-240 V, 50-60Hz
   Zasilacz przenośny DC z wtyczką samochodową
   Głośność38 dB (na 2. stopniu ustawienia przepływu)
   Panel użytkownikaProste w użyciu przyciski funkcyjne
   Czytelny wyświetlacz LCD
   UżytkowaniePrzeznaczony do użytku stacjonarnego i przenośnego 24h/dobę
   Do pobrania

   Inogen ONE G5 - Broszura

   Wyślij zapytanie o produkt

   W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

   Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

   Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


   Na czym polega konsultacja telemedyczna?

   Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


   Jak się umówić?

   Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

   Realizacja zamówienia

   Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


   Dostawa

   W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


   Instalacje objęte szkoleniem

   Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

   Serwis

   Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

   Gwarancja

   Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

   Finansowanie

   Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej