Trokarowa igła do biopsji prostaty »CORAZOR®« UROMED 3K

Kod produktu: 6025

Producent:

Uromed

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje

Trokarowa igły do biopsji »CORAZOR®« wraz z urządzeniem do biopsji »CORAZOR®« są doskonale zsynchronizowane. System pozwala na wyjątkowo precyzyjne pobieranie próbek tkanek o bardzo dobrej jakości - szczególnie przy procedurach wspomaganych fuzją obrazowania lub elastografią. Wysokie wskaźniki wykrywalności znacznie zwiększają pewność diagnostyczną podejrzeń nowotworu.

Opis

Charakterystyka produktu:
https://www.uromed.eu/products/prostate-biopsy/207-corazor-uromed-3ktrokar-puncture-biopsy-cannulas

Cechy charakterystyczne

  • bardziej precyzyjna diagnostyka onkologiczna ze względu na dokładne punktowe pobieranie próbek tkanki, dzięki zastosowaniu trójkątnego kształtu trokaru
  • najlepsze możliwe pobieranie próbek tkanek dzięki trójkątnemu kształtowi trokaru i wcięciu na materiał
  • pewne prowadzenie dzięki doskonałemu, 3-punktowemu mocowaniu umieszczonej igły
  • gładkie prowadzenie dzięki specjalnemu polerowaniu powierzchni - nawet w przypadku wygięcia igły
  • osłonka zapobiegającą zranieniom i zapewniająca sterylności - nawet przy zamkniętym i naładowanym urządzeniu
  • ochrona urządzenia przed kontaktem i zakażeniem dzięki rozbudowanemu mocowaniu igły z tworzywa sztucznego
  • łatwe nakłuwanie igłą
  • długość wcięcia na materiał 19 mm
  • dedykowana do biopsji wspomaganych fuzją obrazowania lub elastografią
  • wyskalowana 1:1, co 5 cm grubsza linia


REFŚrednicaDługośćPZN
6025.2018 G / 1,20 mm200 mm10391697
6025.2418 G / 1,20 mm240 mm10267603


Opakowanie: sterylne
Ilość sztuk w opakowaniu:
10 sztuk


Do pobrania

»CORAZOR®« UROMED
Biopsja prostaty - broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej