Spirometr diagnostyczny Vitalograph Alpha

Kod produktu: 65000

Producent:

Vitalograph

Cena:

9999,-

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Vitalograph Alpha jest łatwym w obsłudze, lekkim spirometrem, który stanowi idealne połączenie mobilności, szybkość i dokładność.
Opis

Prosty spirometr

Vitalograph Alpha to urządzenie bardzo łatwe w obsłudze, gwarantujące niskie koszty eksploatacji. Spirometr wykorzystuje wytrzymałą i precyzyjną głowice pneumotachograficzną Fleisch oraz wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz.


Dostępne parametry pomiarowe:

  • VC, FVC, FEV1, FEV1 Ratio, PEF, FEF25-75% 


Cechy systemu

  • Wizualizacja na ekranie krzywych objętość/czas i przepływ/objętość
  • Prezentacja informacji na temat testu w jasnej, czytelnej formie
  • Komunikacja z komputerem poprzez port USB
  • Szybka, cicha drukarka
  • Zegar czasu rzeczywistego
  • Autoklawowalna głowica
  • Instrument kontroli dokładności użytkownika
  • Automatyczny wybór najlepszego testu
  • Kompletny zestaw z etui


Specyfikacja

Wymiary300 x 250 x 75 mm
Waga2 kg
Przepływ+/- 5%
Max. przepływ+/- 16 l/s
Min. przepływ+/- 0.02 l/s
Dokładność urządzenia< +/- 3 %
Zakres0-9.99 Lr
Max. wyświetlana objętość10 l
Max. czas testu90 s
Drukarka termicznaZintegrowana; 140 wydruków na jednej rolce
Temperatura użytkowania17-37˚ C
NormySpełnia wszelkie normy dotyczące spirometrii (ATS / ERS / BTS / ANZRS)
Standard bezpieczeństwaEN ISO 60601-1:2005
Certyfikat medycznyDyrektywa 93/42/EEC
Często zadawane pytania


1. Czy Państwa aparat spirometryczny wymaga kalibracji?

Zgodnie wytycznymi PTCHP każde urządzenie pomiarowe, służące diagnostyce spirometrycznej czy też alergologicznej, powinno być kalibrowane.
Do pobrania

Vitalograph Alpha
Spirometr diagnostyczny - Broszura

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej