Adapter do nefrostomii UROMED

Kod produktu: 2675

Producent:

Uromed

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje

Systemy do nefrostomii UROMED oparte są na znanych technikach aplikacji. Poszczególne zestawy zawierają różne rodzaje cewników. Zostały zaprojektowane do wykorzystania w kilku technikach: jedno-, dwu-, trzyetapowej, a także do wprowadzania cewników poprzez rozrywalną osłonę dylatatora do powięzi.

Opis

Charakterystyka produktu:

https://www.uromed.eu/products/nephrostomy/66-uromed-nephrostomy-adapter

Zestaw z cewnikiem balonowym do nefrostomii odpowiada wcześniej wspomnianemu zestawowi REF 2603, ale zawiera cewnik »INTEGRAL« z 2 dodatkowymi otworami do drenażu kielichowego.

  • cewnik balonowy wykonany z czystego silikonu

W zestawie:

  • prowadnik Lunderquist 0,035˝/ 0,89 mm długość 90 cm (REF 2700)
  • igła punkcyjna 17,5 GA / 1,3 mm długość igły 18,5 cm (REF 2613)
  • poszerzacz do powięzi Ch. 7 / 2,3 mm (REF 2650)
  • poszerzacz do powięzi Ch. 9 / 3 mm (REF 2650)
  • poszerzacz do powięzi Ch. 119 / 3,7 mm (REF 2650)
  • poszerzacz do powięzi z rozrywalną osłoną Ch. 13 / 4,3 mm (REF 2655)
  • cewnik NEPHRO-KATH »INTEGRAL« Ch. 12z 2 dodatkowymi otworami (REF 2501)

W każdym zestawie znajduje się roztwór gliceryny do napełnienia balonu.

REFRozmiar
2604-12Ch. 12
2604-14Ch. 14


Opakowanie: podwójne, sterylne
Ilość sztuk w opakowaniu:
5 sztuk


Do pobrania

??? ???
???
Karta katalogowa

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej