Klikając przycisk 'Akceptuję Politykę Prywatności' wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Administratora danych, firmę PRO VITA Polska Sp. z o.o. Sp. K. danych osobowych zapisanych w plikach cookies i podobnych technologiach, stosowanych na stronie w celu marketingowym. Nie zwiększamy zakresu naszych dotychczasowych uprawnień, a Twoje dane są nadal bezpieczne. W każdej chwili możesz wycofać zgodę oraz skorzystać z innych przysługujących Ci uprawnień. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o nich na stronie Polityka Prywatności.

Dowiedz się, co możemy
dla
Ciebie zrobić

Ilustracja - Innowacje dla medycyny - Strona główna / www.sprzetmedyczny.pl

Innowacje
dla medycyny

Firma Pro Vita jest obecna na rynku zaawansowanej aparatury medycznej od 2001 roku, stale odpowiadając na rosnące wymagania stawiane przez współczesną medycynę. Ciągły wysiłek wkładany w poszukiwanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań sprawia, że nasze systemy są technologicznie zaawansowane, a jednocześnie przyjazne zarówno pacjentom, jak i pracującym z nimi operatorom. Dostarczamy wyselekcjonowane urządzenia do diagnostyki i terapii, których wartość jest wszechstronnie testowana klinicznie.

Eksperci technologii medycznej

Nasz zespół inżynierów i lekarzy ma szerokie kompetencje merytoryczne i bogate doświadczenie stosowania oferowanych rozwiązań. Reprezentujemy czołowych, światowych producentów urządzeń medycznych, którzy koncentrują się na specjalistycznych i innowacyjnych

technologiach. Wciąż rozwijamy zakres współpracy, poświęcając wiele czasu na poszerzanie wiedzy - przez uczestnictwo w najważniejszych światowych kongresach i targach, a także biorąc aktywny udział w szkoleniach, warsztatach i kursach.

2001
Rozpoczęcie działalności
181
Urządzeń w ofercie
76
Instalacje referencyjne
100
%
Doradztwo oparte na wiedzy
Ilustracja - Portfolio produktów - Strona O firmie / www.sprzetmedyczny.pl/o-firmie

Portfolio produktów

Nasza oferta obejmuje szeroką paletę produktów do diagnostyki i terapii. Jest ona dopasowana do potrzeb i wymagań specjalistów głównie z dziedziny pulmonologii, alergologii, laryngologii i neurochirurgii (brain and spine). Zapewniamy jednak dedykowane rozwiązania dla wszystkich specjalizacji medycznych.

Rozwój i współpraca

Jesteśmy częścią polsko-niemieckiej Grupy Kapitałowej Pro Vita Group. Operacyjnie działamy na terenie tych dwóch krajów, lecz współpracujemy z wiodącymi, referencyjnymi klinikami i uczelniami w całej Europie i na świecie. Pozwala to na aktywną i efektywną weryfikację funkcjonujących

rozwiązań diagnostycznych i terapeutycznych. O naszej ciągłej potrzebie rozwoju świadczą utworzone Centrum Innowacyjnych Technologii Medycznych Pro Vita w Gliwicach, Dział Badawczo Rozwojowy Pro Vita w Opolu oraz Centrum Badań Klinicznych w Strzelcach Opolskich.

WE ARE

A PROUD PART OF PRO VITA GROUP
Niestety musisz zawrócić

.