Rynomanometr GM Instruments NR6

Kod produktu: NR6

Producent:

GM Instruments

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Rynomanometr NR6 wylicza opory dróg nosowych za pomocą pomiaru przepływu w jamach nosowych oraz ciśnień wywołujących te przepływy. Urządzenie przeznaczone jest do wykonywania badań aktywnej rynomanometri przedniej i tylniej przy wykorzystaniu metody standardowej oraz metody Broms'a. Wyniki kalkuluje dzięki czterofazowemu systemowi zatwierdzonemu przez Międzynarodowy Komitet Standaryzacji.
Opis

Wszechstronna diagnostyka

Pochodząca z Wielkiej Brytanii, innowacyjna pod względem technologicznym firma GM Instruments wykorzystuje w produkowanych systemach wieloletnie doświadczenie współpracy klincznej z wiodącymi ośrodkami w Europie. Opracowany przez GM Instruments Rynomanometr NR6 pozwala na efektywne wykonanie pomiarów przednich i tylnych metodą standardową oraz metodą Broms'a. Wszechostronna funkcjonalność urządzenia umożliwia także wyliczenie i prezentowanie współczynnika Rohrer'a lub kąta Broms'a w odniesieniu do krzywych wynikowych, a także dla pomiarów przednich posiada tryb diagnostyczny wyszukujący zapadnięcia zastawki nosowej.


Najważniejsze cechy systemu

System NR 6 zapewnia szereg funkcjonalności:

  • indywidualną bazę danych, zawierającą szczegółowe dane Pacjenta oraz pliki wyników badań w porządku chronologicznym dla łatwego wyświetlania, drukowania i porównywania
  • pliki mogą być zapisane na dysku i przywołane do porównania, ponownego badania lub wydruku
  • testy mogą być wykonywane jedną z wielu dostępnych technik i powtórnie oceniane przez zmianę odniesienia lub punktów progowych
  • wyniki badań mogą być porównywane z poprzednio zapisanymi; wynik porównania jest przedstawiany w postaci graficznej z wyliczonymi wskaźnikami procentowymi zmian możliwymi do wydrukowania.


Model NR 6 w wersji Executive

Prezentowany Rynomanometr NR 6 dostępny jest w naszej ofercie w wersji Executive. Posiada on dodatkowe cechy, które zwiększają zakres jego zastosowań - jest to tzw. wersja Clinical/Research.
Funkcja pomiarów grupowych, pozwala na powtarzanie ciągów danych oraz wyliczanie średniej, odchylenia standardowego oraz współczynnika zmienności dla rezultatów w obrębie grupy (można je wyświetlić i wydrukować). Funkcja "Najlepszej praktyki klinicznej" pomaga w osiągnięciu najwyższej dokładności pomiarów.
Wbudowana w model Executive funkcja eksportu danych, pozwala na wykorzystanie "surowych" danych w różnych formatach, do analizy statystycznej lub w innych celach. Urządzenie w wersji Executive posiada także stały rezystor pneumatyczny, który umożliwia szybkie sprawdzenie (ale nie regulację) czy konieczna jest kalibracja.


Wymagania sprzętowe

Możemy dostarczyć kompletny system zawierający komputer medyczny wraz z drukarką lub ewentualnie elementy niezbędne do zainstalowania Rynomanometru NR6 na posiadanym przez Państwa komputerze. Minimalne wymagania dla komputera to system operacyjny Windows XP lub wyższy, port USB lub gniazdo PCMCIA (dot. laptopa).


Oprogramowanie nosowe

Oferujemy oprogramowanie, które może obsługiwać zarówno Rynometr Akustyczny A1, Rynomanometr NR6 jak i Rynospirometr NV1 oraz tworzyć raporty  zawierające wyniki z wszystkich badań Pacjenta.


Specyfikacja

Dane techniczne:

Zakres ciśnienia800pa
Zakres przepływu800cm³/sek
Dokładność2%
PomiaryAktywny przedni
Aktywny tylny
Standardowy/Broms'a/Rohrer'a
Eksport danychTak
Do pobrania

Rynomanometr NR6 - Broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej