Spirometr Medisoft Micro 6000

Kod produktu: MI-00-09

Producent:

Medisoft

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Medisoft Micro 6000 to kompaktowy spirometr do podstawowej diagnostyki układu oddechowego. Technologia pomiaru oparta o najbardziej rekomendowaną przez ATS/ERS metodę z użyciem podgrzewanego pneumotachografu, w połączeniu z łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika oprogramowania Medisoft ExpAir, daje nam w efekcie precyzyjny i prosty w obsłudze spirometr.
Opis

Kompaktowe, ekonomiczne rozwiązanie do spirometrii

Micro 6000 to niezwykle małe i poręczne urządzenie opracowane i produkowane w belgijskiej firmie Medisoft. Zostało zaprojektowane z myślą o pozycjonowaniu, jako budżetowe rozwiązanie do podstawowej diagnostyki spirometrycznej. Posiada opcję pomiaru niezbędnych parametrów. Jest aparatem precyzyjnym i rzetelnym, metoda badania oparta jest o użycie podgrzewanego pneumotachografu - rekomendowanego złotego standardu według ATS/ERS - przez co spełnia wszystkie wymagania i wytyczne tych światowych organizacji. Model idealny do zastosownia w gabinetach lekarskich, ale także w badaniach klinicznych.


Dostępne parametry pomiarowe:

SVCPojemność życiowa płuc przy nienasilonych manewrach (l)
FVCNasilona pojemność życiowa (l)
MVVMaksymalna wentylacja swobodna (l/min)
VminObjętość nienatężonej wentylacji minutowej (l/min)


Oprogramowanie ExpAir

Spirometr Micro 6000 jest obsługiwany za pomocą komputera przez oprogramowanie Medisoft ExpAir, będące inżynieryjnie dopracowaną aplikacją, z którą pracują wszystkie aparaty firmy Medisoft. Program ten wyróżnia intuicyjny, prosty interfejs użytkownika, pełna wizualizacja przebiegu badań, analiza trendów w pomiarach, edytor wartości należnych oraz możliwość dostosowania szablonu raportów. Dzięki niemu mamy pełny wgląd w bazę pomiarów, możliwość odniesień do zgromadzonych badań w przeszłości oraz eksportowanie danych na potrzeby badań naukowych czy klinicznych. Czyni to z prostego spirometru zaawansowaną stację badań pulmonologicznych.


Specyfikacja

Dane techniczne:

Wymiary9 x 15 x 18,6 cm
Waga+/- 1,9 kg
Zasilanie230 V / 50 Hz lub 115 V / 60 Hz
Certyfikat CECE 0029
Norma bezpieczeństwaZgodność z normą bezpieczeństwa elektrycznego IEC60601-1 dla urządzeń medycznych
Często zadawane pytania


1. Czy Państwa aparat spirometryczny wymaga kalibracji?

Zgodnie wytycznymi PTCHP każde urządzenie pomiarowe, służące diagnostyce spirometrycznej czy też alergologicznej, powinno być kalibrowane. Spirometry Medisoft standardowo kalibruje sam użytkownik wzorcową pompą kalibracyjną, ponadto raz w roku powinny być poddane specjalistycznemu przeglądowi technicznemu oraz kalibracji, które wykonuje personel naszego Serwisu.
Do pobrania

Medisoft Micro 6000
Spirometr - Broszura

Medisoft Micro 6000
Spirometr - Konfigurator

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej