Medyczne monitory chirurgiczne Sony

Kod produktu: LMD

Producent:

Sony

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Sony to synonim jakości i innowacyjności na każdym etapie pracy z obrazem na sali operacyjnej. Seria medycznych monitorów chirurgicznych z wyświetlaczami wysokiej rozdzielczości - aż do rozdzielczości 4K i technologii 3D - spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i ergonomii do zastosowań klinicznych oraz najwyższe parametry obrazu. Sony wyróżnia się kontrastem, jasnością i odwzorowaniem detali struktur ciała.
Opis

Jakość Sony

Dzięki monitorom medycznym Sony chirurdzy i personel medyczny na sali operacyjnej mają zapewniony dostęp do wyraźnego obrazu z kamer medycznych, endoskopów, nawigacji śródoperacyjnych oraz innych systemów obrazujących w rozdzielczości Full HD (do rozdzielczości 4K włącznie). Seria profesjonalnych monitorów marki Sony obejmuje wiele modeli różniących się w zależności od przeznaczenia i potrzeb, z których wszystkie odznaczają się jakością wyświetlacza, parametrami jasności, kontrastu, a także stabilnością obrazu.

  • LMD-2765MD - monitor chirurgiczny 27", rozdzielczość Full HD, OptiContrast™
  • LMD-2760MD - monitor chirurgiczny 27", rozdzielczość Full HD, OptiContrast™
  • LMD-2735MD - monitor chirurgiczny 27", rozdzielczość Full HD
  • LMD-2435MD - monitor chirurgiczny 24", rozdzielczość Full HD

Rozdzielczość do 4K

Uznane na świecie i odznaczane ze względu na jakość obrazowania monitory z serii LMD-X wprowadzają na sale operacyjne jakość 4K. Oznacza to 4-krotnie wyższą rozdzielczość (4-krotnie więcej pikseli) niż w jakości HD. Więcej pikseli oznacza więcej informacji oraz jeszcze bardziej ostry i wyraźny obraz, co może być czynnikiem krytycznym w skomplikowanych zabiegach przeprowadzanych na salach operacyjnych. Obraz tkanek, naczyń, organów jest wyraźny, wyróżnia się wysoką dbałością odwzorowania detali struktur ciała, umożliwiając przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych procedur - w tym w szczególności mikrochirurgicznych.

  • LMD-X550MD - monitor chirurgiczny 55", rozdzielczość 4K
  • LMD-X310MD - monitor chirurgiczny 31", rozdzielczość 4K
  • LMD-X550MT - monitor chirurgiczny 55", rozdzielczość 4K, technologia 3D
  • LMD-X310MT - monitor chirurgiczny 31", rozdzielczość 4K, technologia 3D

Ergonomia i użytkowanie

Urządzenia są zgodne z najnowszymi standardami obowiązującymi w zastosowaniach klinicznych. Ich bezpieczeństwo oraz ergonomia użytkowania w warunkach operacyjnych są w pełni zapewnione, dostarczając tym samym rozwiązania przygotowane i dedykowane dla branży medycznej. Obudowy łatwo chwycić, aby dostosować ustawienie do potrzeb personelu, obsługa jest intuicyjna. Przy tym łatwo utrzymuje się je w czystości, pozwalając zachować najwyższe standardy dotyczące sterylności gabinetów lekarskich i sal operacyjnych.

Rozbudowany zestaw wejść i trybów wyświetlania umożliwia integrację z nowoczesnymi systemami organizacji pracy w medycynie. Całe okablowanie jest praktycznie poukładane i estetycznie schowane w obudowach.

Do pobrania


Broszura - Monitory medyczne Sony
LMD-X310MD oraz LMD-X550MD

Broszura - Monitory medyczne Sony
LMD-X310MD oraz LMD-X550MD

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej