Schodołaz kroczący z podjazdem YACK N962 / N962H

Kod produktu:

Producent:

KSP

Cena:

15299,-

Dostępnych sztuk:

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje

Schodołaz YACK N962 włoskiej firmy KSP Italia to urządzenie łączące niezawodność ze świetnym włoskim wzornictwem. Urządzenie świetnie sprawdzi się w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej nieprzystosowanych do transportu osób o ograniczonej mobilności.

Opis

Schodołazy to urządzenia, które zostały stworzone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które chciałyby się przemieszczać pomiędzy piętrami w obrębie budynków do tego nieprzystosowanych. W przeciwieństwie do schodołazów gąsienicowych, schodołazy kroczące poradzą sobie z każdym typem schodów - również ze schodami zabiegowymi.

Seria z podjazdem

Schodołazy YACK serii N962 wyróżniają się największą uniwersalnością. Adaptowalne platformy sprawiają, że schodołaz N962 jest kompatybilny z wieloma typami wózków inwalidzkich. Wymaga stosunkowo niewiele przestrzeni do manewrowania (minimum 80x80 cm). Docenią je wszyscy użytkownicy, którzy chcieliby się przemieszczać po wąskich klatkach schodowych bez konieczności przesiadania się na siedzisko (jak w wersji N961). Model N962 umożliwia również normalne użytkowanie wózka inwalidzkiego na powierzchniach płaskich z zamocowanym schodołazem.

Sposób działania

Samo urządzenie jest niezwykle bezpieczne i łatwe w obsłudze. Schodołaz przemieszcza się po schodach z wykorzystaniem mechanizmu napędowego i pary kół. Urządzenie jest napędzane przez silnik elektryczny z kontrolerem elektronicznym, który stale monitoruje stan działania urządzenia, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie jego możliwości.

Ekran umieszczony na panelu sterowania umożliwia monitorowanie stabilizacji schodołaza i zapewnia bezpieczeństwo pracy. Komunikaty wyświetlane na ekranie wspomagają pracę operatora oraz zapewniają prawidłową i bezpieczną obsługę urządzenia. Po uruchomieniu urządzenia na ekranie wyświetlany jest stan naładowania baterii, poziom nachylenia oraz prędkość urządzenia. Schodołaz Yack jest wyposażony w przycisk awaryjny, który odcina zasilanie od urządzenia. Proces ponownego uruchamiania urządzenia odbywa się według instrukcji wyświetlanych na ekranie.

Transport

UUrządzenie jest proste w transporcie, ponieważ możliwość demontażu na kilka elementów zmniejsza jego wymiary i masę, co także ułatwia jego umieszczenie w pojeździe.

Bateria

Schodołaz jest zasilany przez akumulator, który można wyjąć z urządzenia w celu dokonania wymiany. Stan naładowania akumulatora jest wyświetlany na panelu sterowania.

Najważniejsze cechy modelu YACK N962

 • Maksymalne obciążenie: 130 kg.
 • Nowy układ elektroniczny sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej niezawodne i skuteczne.
 • Regulowane dolne platformy przymocowane do korpusu urządzenia.
 • Górne zaczepy do mocowania wózka z regulacją wysokości i szerokości oraz regulowanymi zaciskami.
 • Wielofunkcyjny ekran na panelu sterowania dostarcza użytkownikowi informacji z wbudowanego systemu autodiagnostycznego oraz zapewnia wsparcie w obsłudze urządzenia.
 • Możliwy wybór jednej z 4 dostępnych prędkości, a także wybór pomiędzy trybem ciągłym i trybem pokonywania pojedynczego stopnia.
 • Automatyczne hamulce - mechaniczny system bezpieczeństwa umożliwia urządzeniu YACK automatyczne hamowanie na końcu schodów.
 • Automatyczna blokada urządzenia, jeżeli stan naładowania baterii jest niewystarczający lub
  obciążenie urządzenia przekracza maksymalny dopuszczalny poziom.
 • Ergonomicznie umieszczone dodatkowe sterowanie na uchwytach dla operatora schodołazu.
 • Przycisk zatrzymania awaryjnego.
 • Pas bezpieczeństwa.
 • Klucz magnetyczny do włączania i wyłączania urządzenia.
 • Wyposażony w siedzisko, składane podłokietniki, precyzyjnie regulowany podgłówek i składany podnóżek.
 • Regulowany uchwyt, który umożliwia manewrowanie na niewielkich przestrzeniach.
 • Zewnętrzna elektroniczna ładowarka baterii - możliwe jest zasilanie z użyciem dodatkowej baterii.
 • Maksymalna wysokość stopnia schodowego: 21 cm.

Najważniejsze cechy modelu YACK N962H

 • Maksymalne obciążenie: 120 kg.
 • Maksymalna wysokość stopnia schodowego: 26 cm.
 • Reszta cech podobnie jak w modelu N962.

Najważniejsze cechy modelu YACK N962H1

 • Maksymalne obciążenie: 130 kg.
 • Maksymalna wysokość stopnia schodowego: 24 cm.
 • Reszta cech podobnie jak w modelu N962.

Produkty KSP YACK serii N960 to udoskonalone wersje modeli KSP YACK serii N910. Nowy Yack jest wyposażony w alarmy dźwiękowe i tekstowe wyświetlane na ekranie, które upraszczają obsługę i jeszcze bardziej zwiększają poziom bezpieczeństwa.


Specyfikacja

Wymiary urządzenia (N962/N962H/N962H1):

Głębokość urządzenia
41 cm
Szerokość
53-70 cm
Minimalna wysokość z obniżoną kolumną
118/124/121 cm
Maksymalna wysokość z uniesioną kolumną
160/166/163 cm
Minimalna przestrzeń manewrowania
80 x 80 cm

Waga urządzenia (N962/N962H/N962H1):

Całkowita waga
38/39,5/39 kg
Masa podstawy
22/23,5/23 kg
Masa kolumny
7,5 kg
Masa baterii
4,5 kg
Maksymalne obciążenie
130/120/130 kg

Zasięg (N962/N962H/N962H1)

Przy w pełni naładowanej baterii
500/300/400 stopni
Przy rezerwie baterii
20

Wymiary schodów(N962/N962H/N962H1):

Maksymalna wysokość stopnia
21/26/24 cm
Minimalna szerokość stopnia
12 cm

Prędkość (N962/N962H/N962H1)

Prędkość maksymalna
12/10/11 stopni/min

Charakterystyka elektryczna

Moc silnika
220 W
Napięcie silnika
24 V
Pobór prądu w trakcie ładowania
50 W

Temperatura otoczenia

Temperatura przechowywania (w suchym)
-10 / +50˚
Temperatura podczas pracy
-10 / +50˚


Akcesoria

 • Dodatkowa bateria


Do pobrania

KSP - katalog schodołazówKSP - katalog schodołazów

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej