Supermikroskop Mitaka MM51

Kod produktu: MM51/YOH

Producent:

Mitaka

Czas dostawy: Na zamówienie r

Innowacje

Doskonały mikroskop operacyjny japońskiej firmy Mitaka Kohki z optyką o najwyższej rozdzielczości dedykowany do supermikrochirurgii, chirurgii rekonstrukcyjnej, plastycznej, chirurgii ręki oraz limfatycznej.

Opis

Resolution revolution

Połączenie zaawansowanej optyki z niespotykanym w tej klasie urządzeń współczynnikiem zoom 8:1 umożliwiło japońskiej firmie Mitaka Kohki stworzenie supermikroskopu o dwukrotnie większej rozdzielczości i powiększeniu niż standardowe mikroskopy operacyjne. To wszystko bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów do wydłużania ogniskowej, które obniżają jasność i rozdzielczość obrazu.

Unikalna cecha MM51

Rozdzielczość: 118 LP/mm

Rozdzielczość to parametr, który określa optyczną jakość obrazu. Wyrażany jest w parach linii na milimetr (LP/mm). MM51 wyposażony w soczewkę CL3 przy 8-krotnym powiększeniu i odległości roboczej 300 mm pozwala rozróżnić aż 118 LP/mm. To ponad dwukrotnie większa rozdzielczość niż w jakimkolwiek innym mikroskopie chirurgicznym.

Precyzja i swoboda manewrowania

Referencyjna jakość rozwiązań stosowanych przez firmę Mitaka ma swoje korzenie w przemyśle astronomicznym, z którego japońska firma się wywodzi. Niezwykła ergonomia mikroskopu jest efektem połączenia wyrafinowanych technologicznie rozwiązań. Podstawa, ramię i głowica mikroskopu są wzajemnie zbalansowane dzięki zastosowanemu systemowi równoległych przeciwwag. Dzięki temu operator mikroskopu zupełnie nie odczuwa ciężaru ("zero-weight" feeling), co pozwala mu na niezwykle precyzyjne manewrowanie głowicą, nawet przy użyciu tylko jednej ręki.

Bioniczny design

Wysoki poziom synergii pomiędzy człowiekiem a maszyną pozwala chirurgom zapomnieć o obsłudze urządzenia i w pełni skupić się na wykonywanej procedurze. Niezależne obrazowanie każdego okularu zapewnia synchronizację na najwyższym poziomie. Pozwala to uniknąć zmęczenia wzroku nawet podczas wielogodzinnych operacji.

Absorpcja drgań

Podstawa i ramię mikroskopu statywu typu 'overhead' YOH wykorzystuje unikalny system amortyzacji opracowany przez firmę Mitaka dla teleskopów astronomicznych. System ten może wyeliminować drgania wywołane siłami zewnętrznymi, jak również powstającymi podczas manewrowania.

Cecha MM51

Kamera 4K i monitor 4K

MM51 wyposażony jest w najwyższej jakości system wideo, umożliwiający prezentowanie obrazu z mikroskopu na żywo w jakości 4K oraz jego rejestrację. Jako opcja dla MM51 dostępny jest precyzyjny system obrazowania 3D klasy medycznej z dokładną percepcją głębi i autentycznym odwzorowaniem kolorów.

Cecha MM51

4 różne pozycje okularów

Binokular operatora głównego, jak i asysty face-to-face można ustawić niezależnie w kilku pozycjach. Ułatwia to jednoczesne korzystanie z mikroskopu osobom o różnym wzroście.

Ponadprzeciętne parametry

Unikalna konstrukcja Mitaka MM51 pomaga mikrochirurgom na całym świecie wykonywać operacje, które wcześniej uznawane były za niemożliwe. Nasz mikroskop pozwala na obserwację szczegółów anatomicznych niewidocznych za pomocą standardowego mikroskopu, takich jak światło naczyń o średnicy mniejszej niż 0,8 mm. Stąd pojawienie się MM51 na rynku otworzyło drogę do nowej dziedziny chirurgii zwanej supermikrochirurgią.

Unikalne powiększenie

Referencyjna układ optyczny supermikroskopu Mitaka MM51 przewyższa standardowe mikroskopy swoim natywnym 77-krotnym maksymalnym powiększeniem.

Szeroki zakres ostrości

Obiektyw umożliwia uzyskanie ostrego obrazu na różnych odległościach roboczych (WD) od 190 mm do 530 mm (w zależności od używanej konfiguracji układu soczewek).

Skala supermikro

Przekraczając rozdzielczość 118 LP/mm, MM51 zapewnia doskonały obraz i umożliwia stosowanie narzędzi o końcówce zaledwie 0,05 mm i szwów 12-0.

Zoom 8:1

Obiektyw MM51 posiada bardzo szeroki zakres ogniskowych wspierany płynnym mechanizmem zoomu o współczynniku 8:1, który zapewnia doskonały obraz przy dużych powiększeniach.

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej