Spirometr diagnostyczny Vitalograph Alpha

Kod produktu: 65000

Producent:

Vitalograph

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Vitalograph Alpha jest łatwym w obsłudze, lekkim spirometrem, który stanowi idealne połączenie mobilności, szybkości i dokładności - bez konieczności korzystania z komputera.
Opis

Najprostszy w obsłudze spirometr na świecie

Vitalograph Alpha jest spirometrem wybieranym przez specjalistów zajmujących się leczeniem chorób układu oddechowego na całym świecie ze względu na łatwość obsługi, kompaktowy rozmiar, zintegrowaną drukarkę i długotrwałą niezawodność.

Cechy systemu

  • Zintegrowana drukarka termiczna
  • Trwała technologia pomiarowa bez potrzeby stosowania drogich materiałów jednorazowych - czujników, turbin, iglic lub rur przepływowych
  • Nie jest wymagana kalibracja przez użytkownika
  • Optymalna higiena dzięki filtrom z barierą bakteryjno-wirusową (BVF™)
  • Prosta i intuicyjna nawigacja
  • Wbudowana interpretacja wyników pomiarów
  • Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe
  • Obejmuje wszystkie parametry dla pacjentów dorosłych i pediatrycznych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny pracy.
  • Zawiera oprogramowanie Vitalograph Reports Software z możliwością tworzenia edytowalnych plików PDF
  • Zawiera najnowsze normy należne dla spirometrii GLI i wyniki Z-scores

Bacterial Viral Filters (BVF™) - Dla skutecznej kontroli zakażeń

Optymalną ochronę i higienę korzystania z urządzenia zapewniają jednorazowe filtry Vitalograph Bacterial Viral Filters (BVF™).

W przeciwieństwie do filtrów, które zatrzymują wyłącznie odkrztuszaną substancję, pozwalając jednocześnie na przenikanie wirusów i bakterii, filtry Vitalograph BVF™ wykorzystują materiał naładowany elektrostatycznie, który wychwytuje odkrztuszoną materię oraz bakterie i wirusy, zapewniając wysoce skuteczną ochronę przed niebezpieczeństwem zakażenia krzyżowego.Specyfikacja

Wymiary300 x 250 x 75 mm
Waga2 kg
Metoda wykrywania przepływuPneumotachograf typu Fleisch
Dokładność objętościLepsza niż ± 3%
Dokładność w zakresie roboczymPrzepływ ± od 10% do 5%
Max. natężenie przepływu ±16 l/s
Min. natężenie przepływu ±0,02 l/s
Impedancja przepływu0.1kpa l/s @ 14 l/s
Zgodna z ATS/ERS 2005
DrukarkaTermiczna
KomunikacjaUSB oraz Compact Flash
Standardy wydajnościATS/ERS 2005
ISO 26782:2009
ISO 23747:2007
Standard bezpieczeństwaIEC 60601-1:2005
Standard bezpieczeństwa medycznegoDyrektywa w sprawie wyrobów medycznych 93/42/EWG z późniejszymi zmianami
Próbkowanie objętościPróbkowanie z integracją przepływu 100 Hz
Maksymalny czas trwania testu90 sekund
Maksymalna wyświetlana objętość10 l


Do pobrania

Vitalograph Alpha
Spirometr diagnostyczny - Broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej