Monitor płuc Vitalograph Lung Age

Kod produktu: 40500

Producent:

Vitalograph

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Monitor stanu płuc Lung Age firmy Vitalograph - w szybki i prosty sposób prezentuje stopień uszkodzenia układu oddechowego. Jest narzędziem motywacyjnym do rzucenia nałogu palenia.
Opis

Monitor płuc Lung Age

Monitor porównuje wyniki pacjenta z przewidywanymi normami należnymi dla parametru FEV1 w celu obliczenia "wieku płuc". Wysoki wiek płuc w porównaniu do wieku kalendarzowego pacjenta ilustruje prawdopodobny negatywny wpływ palenia na czynnościowe funkcje płuc. Takie obrazowe przedstawienie danych może zachęcić do rzucenia palenia.

Wczesna identyfikacja zmniejszenia FEV1 może przyczynić się do szybkiego, wykrycia zmian, ostrzeżenia i podjęcia prewencyjnych kroków diagnostycznych i terapeutycznych - dotkniętych już uszkodzeniami płuc, na etapie, gdy choroba pozostaje jeszcze w stadium przedobjawowym.

Cechy urządzenia

  • Szybki i prosty w użyciu
  • Interpretuje wiek płuc, aby zilustrować wpływ palenia na płuca pacjenta
  • Mierzy FEV1 i wyświetla FEV1 jako % przewidywanej wartości normy
  • Kodowana kolorystycznie skala wskazuje poziom nieprawidłowości
  • Automatycznie oblicza najlepszy FEV1 z kilku prób
  • Może być stosowany z higienicznymi ustnikami SafeTway
  • Spełnia wszystkie normy dotyczące pikflometrów
  • Łatwa do czyszczenia głowica
  • Obsługa urządzenia niezależna od języka

Specyfikacja

Wyświetlane parametryWiek płuc, FEV1, % przewidywanego FEV1
ZasilanieBaterie AAA
WyświetlaczCiekłokrystaliczny
Wymiary113 x 63 x 48mm
Waga55 g
NormyATS/ERS 2005, ISO 26782:2009
Standard bezpieczeństwaIEC 60601-1:2005
Standard bezpieczeństwa medycznegoDyrektywa w sprawie wyrobów medycznych 2007/47/EC

Do pobrania

Vitalograph Lung Age
- Skrócona instrukcja obsługi

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej