Spirometr Vitalograph Micro

Kod produktu: 63310

Producent:

Vitalograph

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Vitalograph Micro to prosty, lekki i poręczny spirometr wraz z komputerowym oprogramowaniem do tworzenia raportów spirometrycznych. Wyjątkowo łatwy w obsłudze.
Opis

Nisko-kosztowy i wysoko-wydajny spirometr

Spirometr Vitalograph Micro™ to wysokiej jakości, poręczny spirometr w doskonałej cenie od wiodącego dostawy urządzeń do badań układu oddechowego, przeznaczony dla jednostek podstawowej opieki zdrowotnej oraz medycyny pracy.

Niezawodny, łatwy w użyciu model oferuje wszystkie wymagane funkcje w pełni funkcjonalnego spirometru. Micro™ jest bezkonkurencyjny w swoim przedziale cenowym i jest idealnym wyborem dla szybkich, dokładnych testów w środowisku, w którym kluczowa jest mobilność.

Cechy systemu

  • Niski koszt urządzenia - jest to podstawowy model od lidera urządzeń do badania spirometrycznego dla podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny pracy
  • Trwała technologia pomiarowa
  • Bez potrzeby stosowania drogich materiałów jednorazowych - czujników, turbin, iglic lub rur przepływowych
  • Nie jest wymagana kalibracja przez użytkownika
  • Optymalna higiena dzięki filtrom z barierą bakteryjno-wirusową (BVF™)
  • Ekran dotykowy do prostej i intuicyjnej obsługi
  • Zawiera oprogramowanie Vitalograph Reports do tworzenia edytowalnych raportów PDF (do drukowania, archiwizacji i przesyłania do systemów EMR)
  • Zawiera najnowsze normy należne dla spirometrii GLI i wyniki Z-scores

Bacterial Viral Filters (BVF™) - Dla skutecznej kontroli zakażeń

Optymalną ochronę i higienę korzystania z urządzenia zapewniają jednorazowe filtry Vitalograph Bacterial Viral Filters (BVF™).

W przeciwieństwie do filtrów, które zatrzymują wyłącznie odkrztuszaną substancję, pozwalając jednocześnie na przenikanie wirusów i bakterii, filtry Vitalograph BVF™ wykorzystują materiał naładowany elektrostatycznie, który wychwytuje odkrztuszoną materię oraz bakterie i wirusy, zapewniając wysoce skuteczną ochronę przed niebezpieczeństwem zakażenia krzyżowego.Specyfikacja

Wymiary83 x 91 x 32 mm
Waga250 g
Metoda wykrywania przepływuPneumotachograf typu Fleisch
Dokładność objętościWiększa niż ± 3% (lub 0.05 l) Maks. objętość 9.99 l, Min. objętość 0.01 l 
Dokładność w zakresie roboczymPrzepływ ±10%
Max. natężenie przepływu ±16 l/s
Min. natężenie przepływu ±0,02 l/s
LiniowośćLepsza niż ±3%
Typ baterii4x 1.5 AAA alkaliczne, nieładowalne
Moc5 Watów
KomunikacjaUSB
Interfejs użytkownikaKolorowy ekran dotykowy LCD, przycisk zasilania
Standard bezpieczeństwaIEC 60601-1:2005
Standard bezpieczeństwa medycznegoDyrektywa w sprawie wyrobów medycznych 2007/47/EC
Próbkowanie objętościPróbkowanie z integracją przepływu 100 Hz
Maksymalny czas trwania testu90 sekund
Maksymalna wyświetlana objętość10 l


Do pobrania

Vitalograph Micro
Spirometr - Broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej