Pikflometr Vitalograph myPEF (opakowanie 25 sztuk)

Kod produktu: 43900

Producent:

Vitalograph

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Prosty i skuteczny pikflometr dla dorosłych oraz dzieci. Łatwy w użyciu i bardzo dokładny. Podana cena za opakowanie - 25 sztuk pikflometrów Vitalograph myPEF.
Opis

Pikflometr myPEF

Skuteczne monitorowanie i kontrola astmy opiera się na wczesnej identyfikacji zagrożenia potencjalnymi zaostrzeniami. Możliwość szybkiego reagowania zależy od ścisłego, osobistego monitorowania przepływu szczytowego, aby pomóc w ochronie jakości życia i zoptymalizowania skuteczności leków.

Firma Vitalograph® zapewnia proste i skuteczne pikflometry do użytku w środowiskach podstawowej opieki zdrowotnej oraz domowym od ponad 50 lat. Pikflometr Vitalograph myPEF™ jest łatwy w użyciu i bardzo dokładny. Ergonomiczny kształt i prosta, oznaczona kolorami skala pomagają w przestrzeganiu zaleceń dla pacjenta i skutecznym monitorowaniu choroby.

Cechy urządzenia

  • Odpowiedni dla dorosłych i dzieci
  • Do użytku w klinikach, gabinetach lekarskich, medycynie sportowej i w domu
  • Bardzo dokładny
  • Lekki i przenośny
  • Ergonomiczny, z wygodnym zintegrowanym ustnikiem
  • Kodowana kolorystycznie skala
  • Spełnia wszystkie normy dotyczące pikflometrów
  • Zakres pomiaru 50-800 l/min
  • Używany z ustnikami SafeTway™, nadaje się do użytku dla wielu pacjentów, w badaniach przesiewowych, do celów treningowych
  • W zestawie higieniczny futerał ochronny


Specyfikacja

Wyświetlane parametrySzczytowy przepływ wydechowy, PEF (l/min)
Wymiary138 x 56 x 23mm
Waga79 g
Standard bezpieczeństwa medycznegoDyrektywa w sprawie wyrobów medycznych 2007/47/EC

Do pobrania

Vitalograph myPEF
Pikflometr - Broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej