Spirometr Vitalograph Pneumotrac

Kod produktu: 77700

Producent:

Vitalograph

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Vitalograph Pneumotrac to oparty o współpracę z komputerem spirometr renomowanego producenta Vitalograph - zapewniającego niskie koszty utrzymania i optymalne warunki higieniczne
Opis

Idealny spirometr, oparty na współpracy z komputerem

Vitalograph Pneumotrac™ jest spirometrem opartym na komputerze PC do badania pacjentów dorosłych i pediatrycznych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny pracy. Pneumotrac jest dostarczany w komplecie z funkcjonalnym oprogramowaniem i łączy się bezpośrednio z laptopem lub komputerem stacjonarnym.

Intuicyjne oprogramowanie Vitalograph Spirotrac® zapewnia idealne środowisko do gromadzenia danych, przechowywania i analizy trendów. Zawiera najnowsze normy dla spirometrii GLI oraz wyniki Z-score.

Zintegrowane interfejsy komunikacyjne HL7 i GDT zapewniają możliwość wymiany wyników badań ze wszystkimi popularnymi systemami elektronicznej dokumentacji medycznej (EMR).


Cechy systemu

  • Spirometr oparty na PC
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Przeznaczony dla pacjentów dorosłych i pediatrycznych
  • Trwała technologia pomiarowa
  • Bez potrzeby stosowania drogich materiałów jednorazowych - czujników, turbin, iglic lub rur przepływowych
  • Nie jest wymagana kalibracja przez użytkownika
  • Optymalna higiena dzięki filtrom z barierą bakteryjno-wirusową (BVF™)
  • Wszechstronne oprogramowanie Spirotrac® z krzywymi w czasie rzeczywistym, interpretacją i trendami danych
  • Wybór przyjaznych dzieciom animacji motywacyjnych, które pomogą poprawić współpracę z pacjentem.
  • Intuicyjne oprogramowanie Spirotrac® daje możliwość transferu danych przez interfejsy komunikacyjne z siecią i systemami elektronicznej dokumentacji medycznej (EMR).

Bacterial Viral Filters (BVF™) - Dla skutecznej kontroli zakażeń

Optymalną ochronę i higienę korzystania z urządzenia zapewniają jednorazowe filtry Vitalograph Bacterial Viral Filters (BVF™).

W przeciwieństwie do filtrów, które zatrzymują wyłącznie odkrztuszaną substancję, pozwalając jednocześnie na przenikanie wirusów i bakterii, filtry Vitalograph BVF™ wykorzystują materiał naładowany elektrostatycznie, który wychwytuje odkrztuszoną materię oraz bakterie i wirusy, zapewniając wysoce skuteczną ochronę przed niebezpieczeństwem zakażenia krzyżowego.Specyfikacja

Wymiary103 x 185 mm
Waga0.45 kg
Metoda wykrywania przepływuPneumotachograf typu Fleisch
Dokładność w zakresie roboczymObjętość: lepiej niż ± 3% (Max. 8 l / Min. 0 l)
Przepływ: lepiej niż ± 5% (Max. 16 l/s / Min. 0.02 l/s)
Liniowość: ± 1% (w zakresie 0.1 l/s do 16 l/s)
ZasilanieZ portu USB
Standardy wydajnościATS/ERS 2005
ISO 26782:2009
EN ISO 23747:2009
Standard bezpieczeństwaIEC 60601-1:2005
Standard bezpieczeństwa medycznegoDyrektywa dotycząca wyrobów medycznych 93/42/EWG
Maksymalny czas trwania testu45 sekund


Do pobrania

Vitalograph Pneumotrac
Spirometr - Broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Inne produkty tego producenta

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej