• O firmie

    Pro Vita

    O firmie Pro Vita
  • O firmie

    Pro Vita

    O firmie Pro Vita

Innowacje dla medycyny

Firma Pro Vita jest obecna na rynku zaawansowanej aparatury medycznej od 2001 roku, stale odpowiadając na rosnące wymagania stawiane przez współczesną medycynę. Ciągły wysiłek wkładany w poszukiwanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań sprawia, że nasze systemy są technologicznie zaawansowane, a jednocześnie przyjazne zarówno pacjentom, jak i pracującym z nimi operatorom. Dostarczamy wyselekcjonowane urządzenia do diagnostyki i terapii, których wartość jest wszechstronnie testowana klinicznie.

Eksperci technologii medycznej

Zespół inżynierów i lekarzy ma szerokie kompetencje merytoryczne i bogate doświadczenie stosowania oferowanych rozwiązań. Reprezentujemy czołowych, światowych producentów urządzeń medycznych, którzy koncentrują się na specjalistycznych i innowacyjnych technologiach. Wciąż rozwijamy zakres współpracy, poświęcając wiele czasu na poszerzanie wiedzy - przez uczestnictwo w najważniejszych światowych kongresach i targach, a także biorąc aktywny udział w szkoleniach, warsztatach i kursach.

Rozpoczęcie działalności

Urządzeń w ofercie

Instalacje referencyjne

%

Doradztwo oparte na wiedzy

Portfolio produktów

Nasza oferta obejmuje szeroką paletę produktów do diagnostyki i terapii. Jest ona dopasowana do potrzeb i wymagań specjalistów głównie z dziedziny pulmonologii, alergologii, laryngologii i neurochirurgii (brain and spine). Zapewniamy jednak dedykowane rozwiązania dla wszystkich specjalizacji medycznych. Prowadzimy własny, autoryzowany serwis aparatury medycznej — realizujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń reprezentowanych producentów.

Rozwój i współpraca

Jesteśmy częścią polsko-niemieckiej Grupy Kapitałowej Pro Vita Group. Operacyjnie działamy na terenie tych dwóch krajów, lecz współpracujemy z wiodącymi, referencyjnymi klinikami i uczelniami w całej Europie i na świecie. Pozwala to na aktywną i efektywną weryfikację funkcjonujących rozwiązań diagnostycznych i terapeutycznych. O naszej ciągłej potrzebie rozwoju świadczą utworzone Centrum Innowacyjnych Technologii Medycznych Pro Vita w Gliwicach, Dział Badawczo Rozwojowy Pro Vita w Opolu oraz Centrum Badań Klinicznych w Strzelcach Opolskich.

Finansowanie

Aby uczynić zakup urządzeń medycznych na Państwa potrzeby możliwie elastycznym, przygotowaliśmy różne sposoby jego realizacji. Podstawowymi narzędziami finansowania są leasing oraz kredyt.

Oferta dotyczy zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Nasi Managerowie służą wsparciem w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, które dopasowane będzie do kategorii i klasy produktu oraz jego kosztu.