Zestaw z cewnikiem balonowym UROMED »NEPHROQUICK®« z 2 dodatkowymi otworami

Kod produktu: 2607

Producent:

Uromed

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje

Systemy do nefrostomii UROMED oparte są na znanych technikach aplikacji. Poszczególne zestawy zawierają różne rodzaje cewników. Zostały zaprojektowane do wykorzystania w kilku technikach: jedno-, dwu-, trzyetapowej, a także do wprowadzania cewników poprzez rozrywalną osłonę dylatatora do powięzi.

Opis

Zestaw do przezskórnego drenażu nerki z cewnikiem balonowym z dwoma dodatkowymi otworami poniżej balona do drenażu kielichowego

Charakterystyka produktu:
https://www.uromed.eu/products/nephrostomy/60-uromed-balloon-catheter-set-nephroquick-with-2-additional-holes

Pierwszy zestaw do nefrostomii z cewnikiem balonowym Ch. 10. Wykonanie z czystego silikonu i duże światło cewnika - mimo małego rozmiaru - umożliwiają efektywny drenaż. Aplikacja zestawu wymaga zaledwie kilku etapów, lecz łączy w sobie wszystkie zalety znanych dotychczas technik: 

 • bezpieczne mocowanie, lecz zminimalizowane zapotrzebowanie na przestrzeń w miedniczce nerkowej,
 • wysoki komfort noszenia, bez konieczności mocowania szwami, 
 • dobre zdolności rozszerzenia powięzi.

Cechy charakterystyczne:

 • poszerzacz do powięzi i cewnik balonowy w jednym
 • cewnik balonowy wykonany z czystego silikonu
 • mały balon pozostawiający wolną przestrzeń w nerce
 • zintegrowany balon cewnika z serii »INTEGRAL« nie powiększający średnicy zewnętrznej trzonka cewnika przed napełnieniem
 • widoczny w promieniach RTG
 • wyskalowany, z podziałką co 5 cm
 • półsztywny, nie zgina się przy wprowadzaniu

W zestawie:

 • prowadnik Lunderquist z adapterem ułatwiającym wprowadzenie 0,035“ / 0,89 mm długość 90 cm (REF 2700)
 • igła punkcyjna 17,5 GA / 1,3 mm długość igły 18,5 cm (REF 2613)
 • poszerzacz do powięzi Ch. 8 / 2,7 mm (REF 2650)
 • poszerzacz do powięzi Ch. 10 / 3,3 mm (REF 2650)
 • »NEPHROquick®« dylatacyjny cewnik balonowy z obturatorem, »INTEGRAL« Ch. 10, balon 2 ml, z 2 dodatkowymi otworami do drenażu kielichowego (REF 2531)
REFRozmiar
2607Ch. 10
2531Ch. 10


Opakowanie: podwójne, sterylne
Ilość sztuk w opakowaniu:
5 sztuk (REF 2607) lub 10 sztuk (REF 2531)


Do pobrania

UROmedCYST® Zestaw punkcyjny 3010 - Karta katalogowa UROMED NEPHROQUICK®
Zestaw z cewnikiem balonowym 2608, 2530
Karta katalogowa

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej