Źródło światła LED Vimex

Kod produktu: LV-200LED

Producent:

Vimex

Czas dostawy: Dostępny na zamówienie

Innowacje
Zaawansowane źródło światła białego LED zapewniające naturalne odzwierciedlenie kolorów na obrazie pochodzącym z kamery endoskopowej. Charakteryzujące się dużą żywotnością emitera LED oraz płynną regulacją intensywności świecenia. Umożliwiające zastosowanie kabli światłowodowych o różnych standardach przyłącza. Urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane przez polskich inżynierów biomedycznych z gliwickiej firmy Vimex.
Opis

Solidne urządzenie

Barwa światła zbliżona jest do światła dziennego. Wysoki współczynnik renderowania barw (CRI), sprawia że kolory struktur ciała - tkanek, naczyń, organów - są bardzo wiernie odwzorowane. Czysty obraz przy długo trwających zabiegach minimalizuje zmęczenie i poprawia komfort pracy. Emiter światła endoskopowego firmy Vimex odznacza się solidnością wykonania, cichą pracą i ergonomią, co wpływa na organizację pracy podczas wykonywanych zabiegów. Obsługa jest intuicyjna.

Kable światłowodowe

Do aparatury endoskopowej Vimex dostępne są dedykowane kable światłowodowe o długości od 1,8 do 5 m. Zbudowane są ze specjalnych wiązek szklanych w celu zapewnienia bardzo efektywnej transmisji światła i najwyższej ilości lumenów docierających do endoskopu. Otulina przewodu wzmacniana pancerzem zapobiegającym przedwczesnym uszkodzeniom włókien swiatłowodowych. Kable posiadają dwa adaptery – do podłączenia źródła światła oraz endoskopu. Przewody są w pełni autoklawowalne.

Główne przeznaczenie urządzenia

  • Artroskopia
  • Laparoskopia
  • Sinuskopia
  • Histeroskopia
  • Urologia
Do pobrania

Źródło Światła LED
Vimex - Broszura

Wyślij zapytanie o produkt

W przypadku zainteresowania urządzeniem z naszej oferty, zachęcamy do składania zapytań.

Konsultacja telemedyczna produktów ONLINE

Wszystkie produkty oraz poszczególne grupy produktowe w naszej ofercie są objęte możliwością bezpłatnej konsultacji ONLINE. Umów się na bezpłatną wideoprezentację produktu na żywo z naszym specjalistą.


Na czym polega konsultacja telemedyczna?

Prezentacja produktu na żywo za pośrednictwem wideopołączenia internetowego polega na szczegółowym omówieniu produktu oraz jego zastosowania klinicznego. Konsultacja może także obejmować prezentację praktycznego wykorzystania sprzętu w czasie rzeczywistym.


Jak się umówić?

Aby wziąć udział w konsultacji telemedycznej wystarczy skontaktować się z nami - telefonicznie lub mailowo - oraz poinformować o zakresie tematycznym konsultacji, jakim jesteśmy zainteresowani (produkt, cecha produktu, grupa produktów, specjalizacja). Nasz Product Manager skontaktuje się w celu ustalenia dogodnego terminu, w którym odbędzie się wideoprezentacja. Do przeprowadzenia połączenia niezbędny jest komputer wysposażony w kamerę i mikrofon, przeglądarkę internetową Chrome oraz łącze internetowe o przepustowości gwarantującej możliwość przeprowadzania wideorozmów.

Realizacja zamówienia

Urządzenia medyczne oferowane przez Pro Vita są dostępne na zamówienie. Indywidualny czas oczekiwania na realizację zlecenia określony jest przy każdym produkcie. Jeśli termin realizacji nie został podany, wszelkich informacji na temat czasu dostawy lub instalacji sprzętu udziela Product Manager odpowiedzialny za dane urządzenie.


Dostawa

W przypadku, gdy dany produkt określony jest jako "Dostępny w Magazynie", dostawy realizowane są na bieżąco. Wysyłka w większości przypadków realizowana jest w ciągu 24h (1 dzień roboczy) - maksymalny czas oczekiwania na przetworzenie zlecenia to 48h (2 dni robocze). W 90% przypadków czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską - za pośrednictwem której realizowane są dostawy - to 1 dzień roboczy.


Instalacje objęte szkoleniem

Jeśli dostarczenie po zakupie objęte jest indywidualnym szkoleniem obsługi urządzenia, instalacja odbywa się przez certyfikowanych techników naszego Serwisu. Termin realizacji ustalany jest z Klientem indywidualnie.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń medycznych realizowany przez specjalistów mających wieloletni staż pracy z aparaturą medyczną oraz przeszkolenie i certyfikację naszych producentów.Czytaj więcej

Gwarancja

Satysfakcję użytkowników sprzętu medycznego gwarantuje odpowiednie wsparcie — dlatego świadczymy licencjonowaną obsługę gwarancyjną w zakresie przeglądów, diagnostyki oraz napraw urządzeń.Czytaj więcej

Finansowanie

Aby nasza oferta była możliwie elastyczna, posiadamy wiele możliwości finansowania nowej inwestycji. Służymy pomocą w wyborze najbardziej efektywnego rozwiązania, dopasowanego do kategorii i klasy sprzętu.Czytaj więcej